Sizin reklam burada

Lorentso iki liqada 109 qol vurub

Title
Lorentso iki liqada 109 qol vurub
Ötən sayımızda U-19, U-17, U-16 və U-15 liqalarında qış fasiləsindən sonra baş tutan oyunların nəticələrini diqqətinizə çatdırmışdıq. İndi isə daha iki yaş qrupunda – U-10 və U-11 liqalarındakı vəziyyətlə tanış olun.
U-10 liqası
Cənub regionu, Lənkəran zonası
3-cü dövrə
13-cü tur
25 fevral
UGİM (Masallı) - Zirvə (Lənkəran) 3:3
Ərkivan - Viləş 3:0
Xəzər Lənkəran - UGİM (Astara) 0:2
UGİM (Astara) – 36, Xəzər Lənkəran, Ərkivan – 22, UGİM (Masallı) – 12, Zirvə - 10, Viləş – 4.
Bombardirlər: Ümüd Qurbanov (UGİM, Astara) – 28, Məhəmməd Axundzadə (UGİM, Astara) – 15.
Mərkəz regionu, Ağsu zonası
4-cü dövrə
14-cü tur
24 fevral
Çərəkə (Göyçay) - Şirvan 0:5
UGİM (Göyçay) - Təhsil RİM (Şirvan) 2:3
Təhsil RİM – 32, Şirvan – 28, UGİM – 27, Çərəkə - 13.
Bombardirlər: Harun Nəzərov (Şirvan) – 32, Nizami Mənsimov (Təhsil RİM) – 26.
Paytaxt regionu, Bakı zonası
1-ci dövrə
15-ci tur
10-11 fevral
Zirə - EFA (Bakı) 2:1
Qarabağ - Neftçi İK İB 1:2
Vətən RİOEUGFM - İsgəndər Cavadov BFA 9:1
MOİK - Sərhədçi 2:7
Xəzri - Stars United 3:4
Göyçə (Bakı) - Təhsil FM -:+ (0:3)
Təhsil Qaradağ - Junior 2:6
Sunami (Sumqayıt) - Leon 1:2
Xətai - Neftçi 0:34
16-cı tur təxirə salınıb.
17-ci tur
24-25 fevral
İsgəndər Cavadov BFA - Xəzri 1:4
EFA - Təhsil FM 5:2
Xətai - Keşlə 0:21
Qarabağ - Təhsil Qaradağ 4:3
Zirə - Junior 6:2
Vətən RİOEUGFM - Sərhədçi 5:2
Neftçi - Stars United 10:2
Sunami - Neftçi İK İB 4:3
Neftçi – 42, Leon – 39, Keşlə - 36, Vətən RİOEUGFM – 34, Sərhədçi – 32, EFA – 30, Qarabağ, Zirə - 25, Sunami – 24, Neftçi İK İB – 21, Junior – 17, Stars United -16, MOİK – 11, Təhsil FM – 10, Xəzri – 9, Təhsil Qaradağ – 7, Göyçə, İsgəndər Cavadov BFA – 6, Xətai – 3.
Bombardirlər: Lorentso Mezoterro (Neftçi) - 73, Vüsal Kərimov (Neftçi) – 34.
Qərb-Gəncə regionu, Gəncə zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
24 fevral
Azəri TİM - Gəncə TİM 2:1
Kəpəz (Gəncə) - TİM (Gəncə) 7:1
Kəpəz – 32, Azəri TİM – 31, Gəncə TİM – 29, TİM – 21.
Bombardirlər: Hüseyn Məmmədov (Kəpəz) - 25 , Natiq Qarayev (Azəri TİM), Sənan Bayramov (Gəncə TİM) – 23.
Qərb-Gəncə regionu, Tovuz zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
25 fevral
Qələmcə (Ağstafa) - Tovuz Bələdiyyəsi 0:10
Ağstafa Gəncləri - Avey (Ağstafa) 1:3
UGİM (Qazax) - Qədirli (Tovuz) 1:3
Avey – 36, Ağstafa Gəncləri – 33, Tovuz Bələdiyyəsi – 32, Qədirli – 21, Qələmçə - 8, UGİM – 7.
Bombardirlər: Eldar Abbasov (Tovuz Bələdiyyəsi) - 26, Raul Hüseynəliyev (Ağstafa Gəncləri) – 19.
Şimal regionu, Quba zonası
4-cü dövrə
14-cü tur
24 fevral
UGİM (Şabran) - Quba Olimpiya Kompleksi (təxirə salınıb)
UGİM (Xaçmaz) - UGİM (Siyəzən) 3:0
Quba Olimpiya Kompleksi – 33, UGİM (Xaçmaz) – 27, UGİM (Siyəzən) – 18, UGİM (Şabran) – 11.
Bombardirlər: Ariz Kərimov (Quba Olimpiya Kompleksi) – 36, Firdovsi Şeydayev (UGİM, Xaçmaz) – 21.
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Qax zonası
3-cü dövrə
13-cü tur
25 fevral
Viktoriya Zaqatala - Daşqın (Zaqatala) 0:3
UGİM (Oğuz) - 3 saylı məktəb (Şəki) 2:0
Viktoriya Zaqatala – 30, UGİM – 27, 3 saylı məktəb – 21, Daşqın – 18.
Bombardir: Azər Abdullayev (UGİM) – 14.
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Qəbələ zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
24 fevral
Qəbələ - UGİM (Qəbələ) 6:1
UGİM Rabitəçi Yevlax - Gİİ (Qəbələ) 0:3
Qəbələ - 36, UGİM Rabitəçi Yevlax – 27, Gİİ – 24, UGİM – 21.
Bombardirlər: Nicat Kərimov (UGİM Rabitəçi Yevlax) – 43, Ümüd Əhmədov, Ayxan Əmraslanlı (Qəbələ) – 35.
U-11 Liqası
Cənub regionu, Lənkəran zonası
1-ci dövrə
13-cü tur
24 fevral
UGİM (Astara) - UGİM (Masallı) 0:0
UGİM (Lənkəran) - Xəzər Lənkəran 0:6
Xəzər Lənkəran – 28, UGİM (Astara) – 18, Ərkivan – 14, UGİM (Masallı) – 10, UGİM (Lənkəran) – 0.
Bombardirlər: Sərdar Ələsgərov (Xəzər Lənkəran) – 9, Ələkbər Rzazadə (Xəzər Lənkəran) – 8.
Mərkəz regionu, Ağsu zonası
3-cü dövrə
13-cü tur
24 fevral
Ağsu - Kürdəmir Gİİ 4:4
UGİM (Göyçay) - Çərəkə (Göyçay) 6:1
Ağsu – 34, UGİM – 24, Çərəkə - 22, Kürdəmir Gİİ – 15.
Bombardir: Əkbər Məhərrəmov (Ağsu) – 43.
Mərkəz regionu, İmişli zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
25 fevral
Mil-Muğan - UGİM (Beyləqan) 2:5
UGİM (Saatlı) - Bahar Gİİ 2:2
Mil-Muğan, UGİM (Saatlı), Bahar Gİİ – 33, UGİM (Beyləqan) – 28.
Bombardirlər: Ayxan Ələsgərli (Bahar Gİİ) – 52, İsa Əlizadə (UGİM. Saatlı) – 48.
Paytaxt regionu, Bakı zonası
1-ci dövrə
15-ci tur
10-11 fevral
Qarabağ - Zirə 6:2
EFA (Bakı) - Sərhədçi 1:3
Təhsil FM - Neftçi İK İB 0:4
Amasiya – Keşlə 0:4
Səbail - Şüvəlan 4:2
Xəzər Buzovna - Əlincə 2:4
Neftçi – RİOEUGİM 18:0
Leon - Vətən RİOEUGFM 1:2
16-cı tur
24-25 fevral
Keşlə - EFA 3:2
Zirə - Amasiya 4:0
RİOEUGİM - Xəzər Buzovna 1:3
Vətən RİOEUGFM - Qarabağ 9:1
Təhsil Qaradağ - Şüvəlan 1:3
Təhsil FM - Neftçi 1:8
Əlincə - Leon 1:6
Neftçi İK İB - Səbail 1:1
Vətən RİOEUGFM – 42, Neftçi – 37, Keşlə - 33, Əlincə - 30, Leon – 27, Neftçi İK İB – 26, Amasiya, Qarabağ – 25, Səbail – 24, Xəzər Buzovna, Sərhədçi – 17, EFA – 13, Təhsil FM – 8, RİOEUGİM – 6, Şüvəlan – 5, Zirə - 4, Təhsil Qaradağ – 2.
Bombardirlər: Anar Hüseynov (Vətən RİOEUGFM) – 41, Lorentso Mezoterro (Neftçi) – 36.
Qərb-Gəncə regionu, Tovuz zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
24 fevral
Ağstafa Gəncləri - Qədirli (Tovuz) 6:2
Tovuz Bələdiyyəsi - Avey (Ağstafa) 5:2
Tovuz Bələdiyyəsi – 37, Ağstafa Gəncləri – 29, Qədirli – 28, Avey – 25.
Bombardirlər: İman Nəcəfov (Tovuz Bələdiyyəsi) – 36, Fuad Hacıyev (Ağstafa Gəncləri) – 21.
Şimal regionu, Quba zonası
3-cü dövrə
13-cü tur
24 fevral
Neftçi İK İB (Siyəzən) - Şirvanovka 1:2
Nabran (Xaçmaz) - Şahdağ (Qusar) 2:0
Şirvanovka – 28, Neftçi İK İB – 25, Nabran – 22, Şahdağ – 15.
Bombardirlər: Amid Alxasov (Şirvanovka) – 27, Elvin Abdullayev (Nabran) – 23.
Şimal-Qərb regionu, Qax zonası
2-ci dövrə
14-cü tur
25 fevral
UGİM (Şəki) - Viktoriya Zaqatala 5:2
Şorsu (Şəki) - Lokomotiv Balakən 6:1
Kürmük (Qax) - 3 saylı məktəb (Şəki) 1:0
UGİM (Qax) - UGİM (Oğuz) 2:0
UGİM (Oğuz) – 31, Lokomotiv Balakən – 27, UGİM (Qax) – 26, Şorsu – 25, UGİM (Şəki) – 22, Kürmük – 17, Viktoriya Zaqatala – 12, 3 saylı məktəb – 8.
Bombardirlər: Ənvər Məmmədzadə (UGİM, Şəki) – 34, Maxac Əlimirzəyev (Şorsu) – 20.
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Qəbələ zonası
4-cü dövrə
14-cü tur
24-25 fevral
UGİM Rabitəçi Yevlax - Qəbələ 0:22
UGİM (İsmayıllı) - UGİM (Qəbələ) 3:10
Qəbələ - 39, UGİM (Qəbələ) – 27, UGİM (İsmayıllı) – 19, UGİM Rabitəçi Yevlax – 15.
Bombardir: Həsən Nəzərli (Qəbələ) – 59.
Football-plus.az Məlumatlardan yararlandıqda istinad vacibdi. ✔ Məlumatlardan internet səhifələrində yararlanarkən müvafiq keçidin qoyulması vacibdi.