Sizin reklam burada

Birinci divizion. 2017/18 mövsümünün təqvimi

Title
Birinci divizion. 2017/18 mövsümünün təqvimi
2017-ci il
Birinci dövrə

1-ci tur
3 oktyabr (çərşənbə axşamı)
1. Xəzər (Bakı) – Mil-Muğan (İmişli)
2. Ağsu –Zaqatala
4 oktyabr (çərşənbə)
3. Turan Tovuz –Şüvəlan
4. MOİK (Bakı) –Qaradağ Lökbatan
5. Sabah (Bakı) – Binə
2-ci tur
7 oktyabr (şənbə)
6. Qaradağ Lökbatan –Sabah
7. Xəzər –Turan Tovuz
8 oktyabr (bazar)
8. Mil-Muğan – Binə
9. Zaqatala – MOİK
10. Şüvəlan – Ağsu
11 oktyabr (çərşənbə)
Ölkə kuboku, 1/16 final
3-cü tur
15 oktyabr (bazar)
11. Sabah – Zaqatala
16 oktyabr (bazar ertəsi)
12. Turan Tovuz – Mil-Muğan
13. Ağsu – Xəzər
14. MOİK – Şüvəlan
15. Binə – Qaradağ Lökbatan
4-cü tur
20 oktyabr (cümə)
16. Mil-Muğan – Qaradağ Lökbatan
17. Zaqatala – Binə
18. Şüvəlan –Sabah
19. Turan Tovuz – Ağsu
21 oktyabr (şənbə)
20. Xəzər – MOİK
5-ci tur
26 oktyabr (cümə axşamı)
21. Ağsu –Mil-Muğan
22. Binə – Şüvəlan
23. Qaradağ Lökbatan – Zaqatala
27 oktyabr (cümə)
24. MOİK – Turan Tovuz
25. Sabah – Xəzər
6-cı tur
2 noyabr (cümə axşamı)
26. Mil-Muğan – Zaqatala
27. Şüvəlan – Qaradağ Lökbatan
28. Turan Tovuz – Sabah
3 noyabr (cümə)
29. Xəzər – Binə
30. Ağsu – MOİK
7-ci tur
7 noyabr (çərşənbə axşamı)
31. MOİK – Mil-Muğan
32. Sabah – Ağsu
8 noyabr (çərşənbə)
33. Binə – Turan Tovuz
34. Qaradağ Lökbatan – Xəzər
35. Zaqatala – Şüvəlan
8-ci tur
11 noyabr (şənbə)
36. Ağsu – Binə
37. MOİK – Sabah
12 noyabr (bazar)
38. Mil-Muğan – Şüvəlan
39. Xəzər – Zaqatala
40. Turan Tovuz – Qaradağ Lökbatan
9-cu tur
16 noyabr (cümə axşamı)
41. Binə – MOİK
42. Şüvəlan – Xəzər
17 noyabr (cümə)
43. Sabah – Mil-Muğan
44. Qaradağ Lökbatan – Ağsu
45. Zaqatala – Turan Tovuz
İkinci dövrə
10-cu tur
21 noyabr (çərşənbə axşamı)
46. Mil-Muğan – Xəzər
47. Şüvəlan – Turan Tovuz
48. Zaqatala – Ağsu
49. Qaradağ Lökbatan – MOİK
50. Binə – Sabah
11-ci tur
24 noyabr (cümə)
51. Sabah – Qaradağ Lökbatan
25 noyabr (şənbə)
52. Binə – Mil-Muğan
53. MOİK – Zaqatala
54. Ağsu – Şüvəlan
55. Turan Tovuz – Xəzər
29 noyabr (çərşənbə)
Ölkə kuboku, 1/8 final
12-ci tur
3 dekabr (bazar)
56. Xəzər – Ağsu
4 dekabr (bazar ertəsi)
57. Mil-Muğan – Turan Tovuz
58. Şüvəlan – MOİK
59. Zaqatala – Sabah
60. Qaradağ Lökbatan – Binə
13-cü tur
7 dekabr (cümə axşamı)
61. Sabah – Şüvəlan
8 dekabr (cümə)
62. Qaradağ Lökbatan – Mil-Muğan
63. Binə – Zaqatala
64. MOİK – Xəzər
65. Ağsu – Turan Tovuz
10-11 dekabr (bazar, bazar ertəsi)
Ölkə kuboku, 1/4 final
14-15 dekabr (cümə axşamı, cümə)
Ölkə kuboku, 1/4 final
2018-ci il
14-cü tur
15 fevral (cümə axşamı)
66. Turan Tovuz – MOİK
67. Xəzər – Sabah
16 fevral (cümə)
68. Mil-Muğan – Ağsu
69. Şüvəlan – Binə
70. Zaqatala – Qaradağ Lökbatan
15-ci tur
22 fevral (cümə axşamı)
71. Zaqatala – Mil-Muğan
72. Binə – Xəzər
23 fevral (cümə)
73. Qaradağ Lökbatan – Şüvəlan
74. Sabah – Turan Tovuz
75. MOİK – Ağsu
16-cı tur
1 mart (cümə axşamı)
76. Ağsu – Sabah
77. Turan Tovuz – Binə
78. Şüvəlan – Zaqatala
2 mart (cümə)
79. Xəzər – Qaradağ Lökbatan
80. Mil-Muğan – MOİK
5 mart (bazar ertəsi)
Ehtiyat gün
17-ci tur
8 mart (cümə axşamı)
81. Zaqatala – Xəzər
82. Qaradağ Lökbatan – Turan Tovuz
83. Binə – Ağsu
9 mart (cümə)
84. Sabah – MOİK
85. Şüvəlan – Mil-Muğan
18-ci tur
14 mart (çərşənbə)
86. Mil-Muğan – Sabah
87. MOİK – Binə
88. Ağsu – Qaradağ Lökbatan
89. Turan Tovuz – Zaqatala
90. Xəzər – Şüvəlan
Üçüncü dövrə
19-cu tur
19 mart (bazar ertəsi)
91. Xəzər – Mil-Muğan
92. Turan Tovuz – Şüvəlan
93. Ağsu – Zaqatala
94. MOİK – Qaradağ Lökbatan
95. Sabah – Binə
20-ci tur
23 mart (cümə)
96. Mil-Muğan – Binə
97. Qaradağ Lökbatan – Sabah
98. Xəzər – Turan Tovuz
24 mart (şənbə)
99. Şüvəlan – Ağsu
100. Zaqatala – MOİK
21-ci tur
29 mart (cümə axşamı)
101. Ağsu – Xəzər
102. Binə – Qaradağ Lökbatan
30 mart (cümə)
103. Turan Tovuz – Mil-Muğan
104. MOİK – Şüvəlan
105. Sabah – Zaqatala
2 aprel (bazar ertəsi)
Ehtiyat gün
22-ci tur
5 aprel (cümə axşamı)
106. Mil-Muğan – Qaradağ Lökbatan
107. Şüvəlan – Sabah
6 aprel (cümə)
108. Zaqatala – Binə
109. Xəzər – MOİK
110. Turan Tovuz – Ağsu
*11 aprel (çərşənbə)
Ölkə kuboku, yarımfinal
23-cü tur
12 aprel (cümə axşamı)
111. MOİK – Turan Tovuz
112. Sabah – Xəzər
113. Qaradağ Lökbatan – Zaqatala
13 aprel (cümə)
114. Binə – Şüvəlan
115. Ağsu – Mil-Muğan
*18 aprel (çərşənbə)
Ölkə kuboku, yarımfinal
24-cü tur
19 aprel (cümə axşamı)
116. Mil-Muğan – Zaqatala
117. Şüvəlan – Qaradağ Lökbatan
118. Ağsu – MOİK
20 aprel (cümə)
119. Xəzər – Binə
120. Turan Tovuz – Sabah
25-ci tur
26 aprel (cümə axşamı)
121. Sabah – Ağsu
122. Zaqatala – Şüvəlan
27 aprel (cümə)
123. Qaradağ Lökbatan – Xəzər
124. MOİK – Mil-Muğan
125. Binə – Turan Tovuz
26-cı tur
4 may (cümə)
126. Mil-Muğan – Şüvəlan
127. Xəzər – Zaqatala
128. Turan Tovuz – Qaradağ Lökbatan
129. Ağsu – Binə
130. MOİK – Sabah
27-ci tur
11 may (cümə)
131. Sabah – Mil-Muğan
132. Binə – MOİK
133. Qaradağ Lökbatan – Ağsu
134. Zaqatala – Turan Tovuz
135. Şüvəlan – Xəzər
28 may (bazar ertəsi)
Ölkə kuboku, final
Qeyd: ölkə kubokunun yarımfinalında divizion təmsilçisi olarsa, həmin komandanın 23-24-cü turdakı oyunları başqa günə keçiriləcək.
Football-plus.az Məlumatlardan yararlandıqda istinad vacibdi. ✔ Məlumatlardan internet səhifələrində yararlanarkən müvafiq keçidin qoyulması vacibdi.