Sizin reklam burada

“Sabah” rəqib tanımır

Title

AFFA-nın bayrağı altında keçirilən müxtəlif yaş qrupları üzrə ölkə çempionatları pandemiya səbəbindən təxirə salınsa da, nəticələrlə sizə çatdırmaqda davam edirik. Ötən sayımızda U-12 liqasında 3-cü və 4-cü dövrənin yekunlaşdığını, pley-off ərəfəsində kimlərin daha şanslı olduğunu diqqətinizə çatdırmışdıq. Bu dəfə U-13 liqasını gözdən keçirəcəyik.
Cənub regionu, Cəlilabad zonası
14-15 dekabr
13-cü tur
Məhsul (Cəlilabad) – Masallı 1:0
UGİM (Neftçala) – Muğan 1:2
21-22 dekabr
14-cü tur
Masallı – Muğan 0:0
Məhsul – UGİM (Neftçala) 2:1
1 fevral
15-ci tur
UGİM (Neftçala) – Masallı 0:1
Muğan – Məhsul 0:2
8-9 fevral
16-cı tur
Masallı – Məhsul 1:3
Muğan – UGİM (Neftçala) 3:0
15-16 fevral
Muğan – Masallı 2:0
UGİM (Neftçala) – Məhsul 0:8
22-23 fevral
17-ci tur
Masallı - UGİM (Neftçala) 1:3
Məhsul - Muğan 4:0
Məhsul – 51, Muğan – 31, UGİM (Neftçala) – 28, Masallı – 19.

Lənkəran zonası
21-22 dekabr
13-cü tur
UGİM (Astara) - Zirvə (Lənkəran) 1:0
UGİM (Masallı) - Qala 95 (Masallı) 1:1
1 fevral
14-cü tur
Zirvə - Qala 95 0:3
UGİM (Astara) - UGİM (Masallı) 2:0
8 fevral
15-ci tur
UGİM (Masallı) - Zirvə 4:0
Qala 95 - UGİM (Astara) 2:2
15-16 fevral
16-cı tur
Zirvə - UGİM (Astara) 0:5
Qala 95 - UGİM (Masallı) 1:4
22-23 fevral
17-ci tur
Qala 95 - Zirvə 3:2
UGİM (Masallı) - UGİM (Astara) 0:3
29 fevral-1 mart
18-ci tur
Zirvə - UGİM (Masallı) 1:4
UGİM (Astara) - Qala 95 6:0
UGİM (Astara) – 44, UGİM (Masallı) – 36, Qala 95 – 24, Zirvə - 13.

Mərkəz regionu, Ağsu zonası
14-15 dekabr
14-cü tur
Kürdəmir Gİİ - Ağsu 0:3
Şərq (Hacıqabul) - Təhsil (Saatlı) 1:4
Təhsil RİM (Şirvan) - UGİM (Göyçay) 0:1
8 fevral
15-ci tur
Ağsu - Şərq 1:0
Təhsil -Təhsil RİM 4:2
15-16 fevral
16-cı tur
Şərq -Təhsil RİM 3:3
Ağsu -Təhsil 2:1
22-23 fevral
17-ci tur
Təhsil - Şərq 4:0
Təhsil RİM – Ağsu 0:3
Ağsu – 42, Təhsil – 38, Təhsil RİM – 24, Şərq – 20.

Beyləqan zonası
14-15 dekabr
12-ci tur
Füzuli - UGİM (Ağcabədi) 0:4
UGİM (Ağdam) - Bahar Gİİ (Beyləqan) 1:2
Horadiz (Füzuli) - Mil-Muğan (İmişli) 0:7
21-22 dekabr
13-cü tur
Bahar Gİİ- Mil-Muğan 1:1
UGİM (Ağcabədi) - UGİM (Ağdam) 7:1
Füzuli - Horadiz 4:0
1-2 fevral
14-cü tur
Horadiz - Bahar Gİİ 0:5
Mil-Muğan - UGİM (Ağcabədi) 3:1
UGİM (Ağdam) - Füzuli 4:0
8-9 fevral
15-ci tur
Mil-Muğan - Bahar Gİİ
UGİM (Ağdam) - UGİM (Ağcabədi)
Qeyd: tur təxirə salınıb.
15-16 fevral
16-cı tur
Bahar Gİİ - UGİM (Ağcabədi) 1:2
Mil-Muğan - UGİM (Ağdam) 4:1
22-23 fevral
17-ci tur
UGİM (Ağdam) - Bahar Gİİ 2:3
UGİM (Ağcabədi) - Mil-Muğan 2:2
Mil-Muğan – 39, UGİM (Ağdam) – 30, UGİM (Ağcabədi) – 28, Bahar Gİİ – 27.

Paytaxt regionu, Bakı zonası
14-15 dekabr
13-cü tur
Keşlə - Sabah 0:2
Fireland Football Club - Səbail 0:3
İsgəndər Cavadov BFA - Sahil Futbol Akademiyası 4:0
Neftçi İKİB - Neftçi 0:3
Leon - Qarabağ 2:2
8 №-li İOEUGİM (Bakı) - Vətən RİOEUGFM 0:6
Xəzər Buzovna - Zirə 0:0
EFA - Sumqayıt 1:0
21-22 dekabr
14-cü tur
Neftçi İKİB – Qarabağ 0:3
EFA - Vətən RİOEUGFM 0:3
İsgəndər Cavadov BFA - Səbail 1:3
Fireland Football Club – Sumqayıt 1:3
Leon - Sabah 0:4
Keşlə - Sahil Futbol Akademiyası +:-
Xəzri - Zirə 0:2
8 №-li İOEUGİM (Bakı) - Xəzər Buzovna 0:1
28-29 dekabr
15-ci tur
Neftçi - Qarabağ
8 №-li İOEUGİM (Bakı) - Xəzri
Neftçi İKİB - Sabah
EFA - Xəzər Buzovna
Leon - Sahil Futbol Akademiyası
Fireland Football Club - Vətən RİOEUGFM
Keşlə - Səbail
İsgəndər Cavadov BFA – Sumqayıt
Qeyd: tur təxirə salınıb.
1 fevral
16-cı tur
Leon - Səbail 1:0
Neftçi – Sabah 1:2
EFA - Xəzri 5:0
Keşlə - Sumqayıt 2:0
İsgəndər Cavadov BFA - Vətən RİOEUGFM 0:6
8 №-li İOEUGİM (Bakı) - Zirə 0:2
Fireland Football Club - Xəzər Buzovna 0:3
Neftçi İKİB - Sahil Futbol Akademiyası 2:1
8 fevral
17-ci tur
Qarabağ - Sabah 0:5
EFA - Zirə 1:0
Keşlə - Vətən RİOEUGFM 1:0
Fireland Football Club - Xəzri 0:5
Neftçi - Sahil Futbol Akademiyası 4:0
Neftçi İKİB - Səbail 0:1
İsgəndər Cavadov BFA - Xəzər Buzovna 1:4
Leon - Sumqayıt 1:0
15-16 fevral
18-ci tur
Neftçi - Səbail 1:0
Qarabağ - Vətən RİOEUGFM 1:2
Leon - Keşlə 1:1
Sabah - Xəzər Buzovna 8:0
22-23 fevral
19-cu tur
Səbail – Qarabağ 1:2
Sabah - Neftçi 0:0
Vətən RİOEUGFM - Leon 0:1
Xəzər Buzovna - Keşlə 0:1
29 fevral-1 mart
Keşlə - Vətən RİOEUGFM 1:0
Qarabağ - Sabah 0:4
Leon - Səbail 1:0
Neftçi - Xəzər Buzovna 5:0
Sabah – 55, Neftçi – 43, Leon – 41, Keşlə - 39, Qarabağ – 38, Vətən RİOEUGFM – 33, Səbail – 27, Xəzər Buzovna – 25.

Qərb-Gəncə regionu, Gəncə zonası
14-15 dekabr
12-ci tur
TİM (Gəncə) - Kəpəz 1:1
Gəncə TİM - Azəri TİM (Gəncə) 1:1
21-22 dekabr
13-cü tur
Azəri TİM - TİM 0:1
Kəpəz - Gəncə TİM 2:1
8 fevral
14-cü tur
Kəpəz - Gəncə TİM 2:4
TİM - Azəri TİM 0:0
16 fevral
15-ci tur
Kəpəz –TİM 0:1
Gəncə TİM - Azəri TİM 1:1
23 fevral
17-ci tur
Azəri TİM - Kəpəz 0:1
TİM - Gəncə TİM 0:0
Gəncə TİM – 38, Azəri TİM, Kəpəz – 35, TİM – 34.
Tovuz zonası
14-15 dekabr
14-cü tur
Ağstafa Gəncləri - Turan Tovuz 2:2
Şəmkir Gİİ-UGİM - Birlik Gİİ (Şəmkir) 4:2
21-22 dekabr
15-ci tur
Şəmkir Gİİ-UGİM - Ağstafa Gəncləri 2:1
Birlik Gİİ - Turan Tovuz 1:7
1-2 fevral
16-cı tur
Turan Tovuz - Şəmkir Gİİ-UGİM 4:2
Ağstafa Gəncləri - Birlik Gİİ 0:3
8 fevral
17-ci tur
Turan Tovuz - Ağstafa Gəncləri 6:3
Birlik Gİİ - Şəmkir Gİİ-UGİM 2:0
15-16 fevral
18-ci tur
Turan Tovuz - Birlik Gİİ 3:2
Ağstafa Gəncləri - Şəmkir Gİİ-UGİM 2:0
22-23 fevral
19-cu tur
Şəmkir Gİİ-UGİM - Turan Tovuz 1:1
Birlik Gİİ - Ağstafa Gəncləri 2:0
Turan Tovuz – 47, Şəmkir Gİİ-UGİM – 42, Birlik Gİİ – 39, Ağstafa Gəncləri – 32.

Şimal regionu, Siyəzən zonası
14 dekabr
14-cü tur
Neftçi İKİB (Siyəzən) - UGİM (Xaçmaz) 2:1
UGİM (Şabran) – Şirvanovka (Qusar) 1:1
21 dekabr
15-ci tur
UGİM (Şabran) - Neftçi İKİB 0:2
Şirvanovka - UGİM (Xaçmaz) 3:3
1-2 fevral
16-cı tur
Neftçi İKİB - Şirvanovka 3:0
UGİM (Xaçmaz) - UGİM (Şabran) 7:2
8 fevral
17-ci tur
Neftçi İKİB - UGİM (Şabran) 3:0
UGİM (Xaçmaz) - Şirvanovka 3:2
15-16 fevral
18-ci tur
UGİM (Xaçmaz) - Neftçi İKİB 1:0
Şirvanovka - UGİM (Şabran) 5:0
22-23 fevral
19-cu tur
UGİM (Şabran) - UGİM (Xaçmaz) 0:10
Şirvanovka - Neftçi İKİB 1:1
Neftçi İKİB – 46, UGİM (Xaçmaz) – 32, Şirvanovka – 20, UGİM (Şabran) – 10.
Sumqayıt zonası
15 dekabr
12-ci tur
İOEUGİM (Sumqayıt) - Sumqayıt City 0:2
Həkəri (Qubadlı) - Sunami (Sumqayıt) 5:0
Gənclik-95 (Sumqayıt) - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 0:5
Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) - ROFM 1:4
Nakhchione - Odlar Yurdu (Sumqayıt) 3:0
Veqa - RİOEUGİM (Bakı) 1:1
22 dekabr
13-cü tur
Sunami - İOEUGİM (Sumqayıt) 2:8
ROFM - Nakhchione 2:0
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Həkəri 1:0
Sumqayıt City - Məhəllə uşaqları 9:1
Veqa - Ələt 2:1
RİOEUGİM (Bakı) - Odlar Yurdu 3:0
1-2 fevral
14-cü tur
Sumqayıt City - Həkəri 7:1
İOEUGİM (Sumqayıt) - ROFM 1:0
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Veqa 1:3
8-9 fevral
15-ci tur
Sumqayıt City - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 3:2
Veqa - İOEUGİM (Sumqayıt) 0:1
Həkəri - ROFM 0:0
15-16 fevral
16-cı tur
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Həkəri 0:1
İOEUGİM (Sumqayıt) - Sumqayıt City 0:2
ROFM - Veqa 1:3
22-23 fevral
17-ci tur
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - İOEUGİM (Sumqayıt) 2:1
Sumqayıt City - ROFM 7:1
Həkəri - Veqa 0:2
29 fevral-1 mart
18-ci tur
İOEUGİM (Sumqayıt) - Həkəri 7:0
ROFM - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 0:2
Veqa - Sumqayıt City 0:4
Sumqayıt City – 51, İOEUGİM (Sumqayıt) – 37, UGİŞM-1 (Sumqayıt) – 35, Veqa – 32, Həkəri – 27, ROFM – 25.

Şimal-Qərb və Qaravağ regionu, Mingəçevir zonası
14-15 dekabr
14-cü tur
UGİM-Ulduz (Mingəçevir) - UGİM-Top-Qapı (Bərdə) 2:3
UGİM (Yevlax) - UGİM (Bərdə) 2:2
21-22 dekabr
15-ci tur
UGİM (Bərdə) - UGİM-Ulduz 3:0
UGİM-Top-Qapı - UGİM (Yevlax) 1:4
22 fevral
16-cı tur
UGİM-Ulduz - UGİM (Yevlax) 1:2
UGİM-Top-Qapı - UGİM (Bərdə) 2:2
29 fevral
17-ci tur
UGİM-Top-Qapı - UGİM-Ulduz 2:0
UGİM (Bərdə) - UGİM (Yevlax) 2:0
1 mart
UGİM-Ulduz - UGİM (Bərdə) 1:4
UGİM (Yevlax)- UGİM-Top-Qapı 3:1
UGİM (Yevlax) – 43, UGİM (Bərdə) – 41, UGİM-Top-Qapı – 37, UGİM-Ulduz – 15.

Qəbələ zonası
14-15 dekabr
13-cü tur
Qəbələ - UGİM (Oğuz) 3:0
UGİM (Mingəçevir) - UGİM Rabitəçi (Yevlax) 2:1
21-22 dekabr
14-cü tur
Qəbələ - UGİM (Mingəçevir) 0:1
UGİM (Oğuz) - UGİM Rabitəçi 3:0
1 fevral
15-ci tur
UGİM (Mingəçevir) - UGİM (Oğuz) 4:0
UGİM Rabitəçi - Qəbələ 0:4
8 fevral
16-cı tur
Qəbələ - UGİM Rabitəçi 4:0
UGİM (Oğuz) - UGİM (Mingəçevir) 0:0
15-16 fevral
UGİM (Mingəçevir)- Qəbələ
UGİM Rabitəçi - UGİM (Oğuz)
Qeyd: tur təxirə salınıb.
22-23 fevral
UGİM (Oğuz) - Qəbələ 0:7
UGİM Rabitəçi - UGİM (Mingəçevir) 3:3
Qəbələ - 48, UGİM (Mingəçevir) – 38, UGİM (Oğuz) – 22, UGİM Rabitəçi – 19.

Zaqatala zonası
21-22 dekabr
14-cü tur
Zaqatala - Daşqın 3:0
UGİM (Şəki) - Gənclik (Şəki) 0:3
Şorsu (Şəki) - Kürmük (Qax) 0:7
1-2 fevral
15-ci tur
Gənclik - UGİM (Şəki) 3:0
Kürmük - Zaqatala 0:0
8-9 fevral
16-cı tur
UGİM (Şəki) – Zaqatala 0:3
Gənclik - Kürmük 0:2
15-16 fevral
17-ci tur
Kürmük - UGİM (Şəki) 3:0
Zaqatala - Gənclik (Şəki) 3:1
Kürmük, Gənclik – 39, Zaqatala – 38, UGİM (Şəki) – 22.























Football-plus.az Məlumatlardan yararlandıqda istinad vacibdi. ✔ Məlumatlardan internet səhifələrində yararlanarkən müvafiq keçidin qoyulması vacibdi.