Sizin reklam burada

“Sabah” “Qarabağ”la “Neftçi”dən öndədi

Title
“Sabah” “Qarabağ”la “Neftçi”dən öndədi
Ötən saylarmızda AFFA-nın bayrağı altında keçirilən U-10 və U-11 liqasında qış fasiləsindən sonrakı nəticələri diqqətinizə çatdırmışdıq. Bu dəfə isə U-12-lərin mübarizəsi haqda məlumat verəcəyik. Qeyd edək ki, bu yaş qrupunda da pley-off mərhələsinə start verilib.
U-10 liqası
Cənub regionu
Cəlilabad zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
10 fevral
Masallı - Muğan 1:1
UGİM (Salyan) - Məhsul (Cəlilabad) 0:2
17-ci tur
23 fevral
Masallı - UGİM (Salyan) 1:2
Muğan - Məhsul 2:3
18-ci tur
3 mart
UGİM (Salyan) - Muğan 0:3
Məhsul - Masallı 4:0
Xal durumu: Məhsul – 44, Muğan – 28, Masallı – 25, UGİM (Salyan) – 19.
Bombardirlər: Elcan Soltanlı (Məhsul) - 18, Samin Həsənzadə (Muğan) – 9.

Lənkəran zonası
5-ci dövrə
13-cü tur
2-3 fevral
Xəzər Lənkəran - UGİM (Astara) 0:2
Ərkivan (Masallı) - UGİM (Masallı) 0:2
14-cü tur
9-10 fevral
UGİM (Astara) - UGİM (Masallı) 1:0
Xəzər Lənkəran - Ərkivan 1:0
15-ci tur
23 fevral
Ərkivan - UGİM (Astara) 0:3
UGİM (Masallı) - Xəzər Lənkəran 2:0
Xal durumu: UGİM (Astara) – 38, UGİM (Masallı) – 35, Xəzər Lənkəran – 12, Ərkivan – 3.
Bombardirlər: Rza Bəşirov (UGİM, Masallı) – 15, Nicat Əliyev (UGİM, Astara) – 13, Məhəmmədəli Məmmədov (UGİM, Astara) – 8.

Pley-off
İlk oyunlar
9-10 mart
Muğan - Xəzər Lənkəran 0:0
Masallı – UGİM (Masallı) 1:0

Mərkəz regionu
Ağsu zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
UGİM (Göyçay) - Ağsu 0:0
Şirvan - Təhsil RİM (Şirvan) 3:0
16-cı tur
16 fevral
Şirvan - UGİM (Göyçay) 4:2
Təhsil RİM - Ağsu 1:2
17-ci tur
23 fevral
UGİM (Göyçay) - Təhsil RİM 1:1
Ağsu - Şirvan 4:2
Xal durumu: Ağsu – 43, Təhsil RİM – 34, Şirvan – 31, UGİM (Göyçay) – 26.
Bombardirlər: Əkbər Məhərrəmov (Ağsu) - 27, Pünhan Musayev (Ağsu) – 17.

İmişli zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
10 fevral
Mil-Muğan (İmişli) - UGİM (Beyləqan) 2:2
Təhsil (Saatlı) - Bahar Gİİ (Beyləqan) 3:1
16-cı tur
16-17 fevral
UGİM (Beyləqan) - Bahar Gİİ 0:3
Mil-Muğan - Təhsil 0:3
17-ci tur
23-24 fevral
Bahar Gİİ - Mil-Muğan 3:2
Təhsil - UGİM (Beyləqan) 11:0
Xal durumu: Təhsil – 41, Mil-Muğan – 35, Bahar Gİİ – 32, UGİM (Beyləqan) – 39.
Bombardirlər: Rəvan Hətəmov (Mil-Muğan) - 30, İsa Əlizadə (Təhsil) - 19, Ayxan Ələsgərli (Bahar Gİİ) – 18.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
Təhsil RİM (Şirvan) - Bahar Gİİ 0:2
Şirvan - Mil-Muğan 0:4

Paytaxt regionu
Bakı zonası
1-ci dövrə
14-cü tur
27 yanvar
Keşlə - Təhsil RİM (Bakı) 0:0
Real Madrid (Bakı) - Sabah 0:15
Neftçi - Sahil 5:0
Sərhədçi - Qarabağ 0:3
Neftçi İK İB - Əlincə 0:0
Leon - Sumqayıt 0:0
Xəzər Buzovna - Səbail 0:1
Xəzri - Şüvəlan 0:2
Junior - EFA (Bakı) 6:1
15-ci tur
3 fevral
Real Madrid - Neftçi 0:5
EFA - Təhsil RİM 1:3
Sərhədçi - Xəzri 0:1
Əlincə - Zirə 1:1
Sahil - Qarabağ 0:4
Keşlə - Xəzər Buzovna 0:1
Neftçi İK İB - Junior 2:6
Leon - Şüvəlan 4:0
Sabah - Sumqayıt 4:0
16-cı tur
10 fevral
Sərhədçi - Zirə 0:1
Neftçi - Təhsil RİM 2:1
Real Madrid - Səbail 1:6
Keşlə - Sumqayıt 1:0
Xəzər Buzovna - EFA 1:0
Xəzri - Sahil 1:3
Junior - Qarabağ 0:2
Neftçi İK İB - Şüvəlan 3:0
Əlincə - Leon 1:1
17-ci tur
24 fevral
Qarabağ - Real Madrid 6:1
Sahil - Sabah 0:7
Xəzər Buzovna - Neftçi 0:1
Sərhədçi - Leon 0:8
Xəzri - Junior 0:1
EFA - Əlincə 0:0
Şüvəlan - Zirə 2:5
18-ci tur
3 mart
Neftçi İK İB - Sərhədçi 0:0
Sabah - Təhsil RİM 5:0
Səbail - Sahil 3:2
Real Madrid - Keşlə 0:6
Zirə - Xəzər Buzovna 2:1
Sumqayıt - Xəzri 1:0
Leon - Junior 5:0
Əlincə - Qarabağ 0:3
Şüvəlan - EFA (Bakı) 1:1
19-cu tur
10 mart
Keşlə - Sərhədçi 1:2
Neftçi İK İB - Real Madrid 0:0
Zirə - Sumqayıt 1:1
EFA - Sahil FA 1:0
Qarabağ - Təhsil RİM 1:0
Sabah - Əlincə 4:0
Xəzri - Xəzər Buzovna 0:2
Səbail - Şüvəlan 4:0
Neftçi - Junior 3:0 (+:-)
Xal durumu: Sabah – 52, Qarabağ, Neftçi – 45, Leon – 42, Keşlə - 37, Junior – 33, Sumqayıt – 31, Əlincə - 28, Səbail – 27, Zirə - 22, Neftçi İK İB – 21, EFA- 20, Xəzər Buzovna, Təhsil RİM – 18, Sahil – 17, Şüvəlan – 9, Sərhədçi – 8, Xəzri, real Madrid – 4.
Bombardirlər: Sakit Məmmədov (Sabah) - 25, Famil Məmmədəli (Sabah) - 22, Hüseyn Əzizov (Junior), Amin Muradov (Neftçi), Mehdi Mütəllimli (Leon) – 19.

Qərb-Gəncə regionu
Gəncə zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
10 fevral
TİM (Gəncə) - Kəpəz 3:1
Azəri TİM (Gəncə) - Gəncə TİM 3:1
16-cı tur
17 fevral
Kəpəz - Gəncə TİM 5:2
TİM - Azəri TİM 1:0
17-ci tur
23 fevral
Gəncə TİM - TİM 1:1
Azəri TİM - Kəpəz 2:3
Xal durumu: TİM – 38, Azəri TİM – 34, Gəncə TİM – 29, Kəpəz – 28.
Bombardirlər: Nicat Əhmədov (Gəncə TİM) - 20, Şəmsi Hacıhəsənov (Azəri TİM) - 18, İsmayıl Hüseynov (Kəpəz) – 17.

Tovuz zonası
2-ci dövrə
15-ci tur
9-10 fevral
Ağstafa Gəncləri - Tovuz Bələdiyəsi 0:4
Qazax Gənclər - Qala (Şəmkir) 2:3
Avey (Ağstafa) - Şəmkir Gİİ-UGİM 2:0
16-cı tur
16-17 fevral
Tovuz Bələdiyəsi – Avey 6:2
Qala – Ağstafa Gəncləri 2:0
Şəmkir Gİİ-UGİM – Qazax Gənclər 2:0
17-ci tur
23-24 fevral
Tovuz Bələdiyəsi - Qala 0:1
Ağstafa Gəncləri - Şəmkir Gİİ-UGİM 2:0
Avey - Qazax Gənclər 0:4
18-ci tur
24 fevral
Qala - Avey 5:0
Qazax Gənclər - Ağstafa Gəncləri 1:2
Şəmkir Gİİ-UGİM - Tovuz Bələdiyəsi 2:2
Xal durumu: Ağstafa Gəncləri, Qala – 42, Tovuz Bələdiyəsi – 39, Şəmkir Gİİ-UGİM – 35, Qazax Gənclər – 26, Avey – 20.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
Tovuz Bələdiyəsi – Azəri TİM 0:1
Qala– Gəncə TİM 1:1
Cavab oyunları
16 mart
Gəncə TİM – Qala 1:2
Azəri TİM – Tovuz Bələdiyəsi 2:1

Şimal regionu
Quba zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
Şahdağ (Qusar) - Şirvanovka (Qusar) 5:1
Nabran (Xaçmaz) - Neftçi İK-İB (Siyəzən) 1:2
4-cü dövrə
16-cı tur
16 fevral
Şirvanovka - Neftçi İK-İB 0:0
Nabran - Şahdağ 1:0
23 fevral
Nabran - Şirvanovka 4:1
Şahdağ - Neftçi İK-İB 0:1
Xal durumu: Şahdağ – 37, Neftçi İK-İB – 33, Nabran – 30, Şirvanovka – 16.
Bombardirlər: Amid Alxasov (Şahdağ) - 20, Emil Şəkixanov (Şahdağ) – 17.

Sumqayıt zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
Həkəri (Qubadlı) - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 0:8
İOEUGİM (Sumqayıt) - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 1:1
16-cı tur
23-24 fevral
İOEUGİM (Sumqayıt) - Həkəri 4:0
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 1:0
17-ci tur
2-3 mart
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - İOEUGİM (Sumqayıt) 0:3
Həkəri - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 0:8
Xal durumu: UGİŞM-2 (Sumqayıt) – 43, İOEUGİM (Sumqayıt) – 38, UGİŞM-1 (Sumqayıt) – 37, Həkəri – 19.
Bombardirlər: Mustafa İbrahimov (UGİŞM-1, Sumqayıt) – 23, Nahid İbayev (UGİŞM-2, Sumqayıt) – 17, Hikmət Cəbrayılzadə (ROFM, Bakı) – 16.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
İOEUGİM (Sumqayıt) - Nabran 5:2
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Neftçi İK-İB (Siyəzən) 1:1

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Mingəçevir zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
23 fevral
UGİM (Bərdə) - UGİM (Mingəçevir) 0:5
UGİM-Top-Qapı (Bərdə) - UGİM (Ağdam) 0:3
16-cı tur
24 fevral
UGİM-Top-Qapı - UGİM (Bərdə) 2:2
UGİM (Ağdam) - UGİM (Mingəçevir) 1:1
17-ci tur
2-3 mart
UGİM (Bərdə) - UGİM (Ağdam) 2:2
UGİM (Mingəçevir) - UGİM-Top-Qapı 5:0
Xal durumu: UGİM (Mingəçevir) – 44, UGİM (Ağdam) – 36, UGİM-Top-Qapı – 27, UGİM (Bərdə) – 21.

Qax zonası
4-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
Gənclik (Şəki) - Şorsu (Şəki) 2:0
UGİM (Zaqatala) - UGİM (Oğuz) 1:3
16-cı tur
16 fevral
Şorsu - UGİM (Oğuz) 2:2
Gənclik - UGİM (Zaqatala) 1:1
17-ci tur
23 fevral
UGİM (Zaqatala) - Şorsu 1:0
UGİM (Oğuz) - Gənclik 0:0
Xal durumu: Gənclik – 44, UGİM (Zaqatala) – 37, UGİM (Oğuz) – 32, Şorsu – 19.
Bombardirlər: Muxtar Salamov (Gənclik) - 24, Sənan Lətifov (UGİM, Oğuz) – 10.

Qəbələ zonası
4-cü dövrə
14-cü tur
9 fevral
UGİM (Yevlax) - Qəbələ 0:7
UGİM (Qəbələ) - UGİM Rabitəçi (Yevlax) 2:0
15-ci tur
17 fevral
UGİM (Qəbələ) - UGİM (Yevlax) 3:0
UGIM Rabitəçi - Qəbələ 0:6
16-cı tur
23 fevral
UGİM (Yevlax) - UGİM Rabitəçi 0:1
Qəbələ - UGİM (Qəbələ) 8:0
Xal durumu: Qəbələ - 48, UGİM (Qəbələ) – 29, UGİM Rabitəçi – 25, UGİM (Yevlax) – 15.
Bombardirlər: Ömər Kərimov (Qəbələ) - 29, Ömər Ağababayev (Qəbələ) – 14.

Pley-off
İlk oyunlar
9 Mart
UGİM (Zaqatala) - UGİM (Qəbələ) 0:0
Gənclik - UGİM (Ağdam) 1:0
Football-plus.az Məlumatlardan yararlandıqda istinad vacibdi. ✔ Məlumatlardan internet səhifələrində yararlanarkən müvafiq keçidin qoyulması vacibdi.