Həlledici mərhələ başladı
Ötən saylarımızdan birində AFFA-nın bayrağı altında keçirilən 4 yaş qrupu (U-15, U-16, U-17, U-19) üzrə liqalarda qış fasiləsindən sonrakı nəticələri diqqətinizə çatdırmışdıq. Bu dəfə isə U-10 liqasındakı mübarizə haqda məlumat verəcəyik. Qeyd edək ki, artıq bu yaş qrupunda pley-off mərhələsinin də ilk oyunları keçirilib. Qərb-Gəncə zonasında hətta cavab matçları da baş tutub.
U-10 liqası
Cənub regionu
Cəlilabad zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
10 fevral
Muğan – Masallı 3:3
Məhsul (Cəlilabad) - UGİM (Neftçala) 3:3
17-ci tur
23 fevral
Məhsul - Muğan 0:1
UGİM (Neftçala) - Masallı 0:4
18-ci tur
3 mart
Muğan - UGİM (Neftçala) 3:1
Masallı - Məhsul 3:0
Xal durumu: Masallı – 35, Muğan – 32, Məhsul – 27, UGİM (Neftçala) – 22.
Bombardirlər: Zakir Əliyev (Masallı) - 32, Sadiq Cəfərov (Məsul) – 16.

Lənkəran zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
9 fevral
Xəzər 92 (Lənkəran) - UGİM (Astara) 0:2
UGİM (Masallı) - Zirvə (Lənkəran) 1:3
17-ci tur
23-24 fevral
UGİM (Masallı) - Xəzər 92 2:0
Zirvə - UGİM (Astara) 0:1
18-ci tur
2-3 mart
Xəzər 92 - Zirvə 7:3
UGİM (Astara) - UGİM (Masallı) 6:0
Xal durumu: UGİM (Astara) – 48, Zirvə - 40, UGİM (Masallı) – 28, Xəzər 92 – 12.
Bombardirlər: Məhəmməd Sultanzadə (UGİM, Astara) – 35, Sadiq Abdulov (Zirvə) – 21, Onur Əlizadə (Ugim, Astara) – 16.

Pley-off
İlk oyunlar
9-10 mart
Muğan – UGİM (Masallı) 6:0
Məhsul – Zirvə 0:1

Mərkəz regionu
Ağsu zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
10 fevral
Çərəkə (Göyçay) - Təhsil RİM (Şirvan) 0:13
UGİM (Göyçay) - Şirvan 3:4
17-ci tur
17 fevral
UGİM (Göyçay) - Çərəkə 3:2
Şirvan - Təhsil RİM 3:2
18-ci tur
23 fevral
Çərəkə - Şirvan 0:11
Təhsil RİM - UGİM (Göyçay) 6:1
Xal durumu: Təhsil RİM – 46, Şirvan – 43, UGİM (Göyçay) – 27, Çərəkə - 11.
Bombardirlər: Ədalət Hüseynli (Şirvan) - 67, Nizami Mənsimov (Təhsil RİM) - 61, Şenol Rəşid (UGİM) – 46.

İmişli zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
10 fevral
UGİM (Beyləqan) - Mil-Muğan (İmişli) 2:4
Təhsil (Saatlı) - Füzuli 9:2
16-cı tur
16 fevral
Təhsil - UGİM (Beyləqan) 5:1
Füzuli - Mil-Muğan 2:4
17-ci tur
24 fevral
Mil-Muğan - Təhsil 4:8
UGİM (Beyləqan) - Füzuli 1:2
Xal durumu: Mil-Muğan – 43, Təhsil – 38, Füzuli – 28, UGİM (Beyləqan) – 26.
Bombardirlər: Vidadi Ağazədə (Mil-Muğan) - 49, Kənan Kərimov (Təhsil) - 37, Ülvi Əvəzov (Təhsil) – 27.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
Şirvan - Füzuli 2:2
UGİM (Göyçay) - Təhsil (Saatlı) 1:8

Paytaxt regionu
Bakı regionu
2-ci dövrə
16-cı tur
3 fevral
Qarabağ - EFA (Bakı) 6:1
Sabah - Keşlə 5:5
Neftçi - Stars United 8:3
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Səbail 0:1
17-ci tur
10 fevral
Stars United - Sabah 1:5
EFA - Səbail 1:4
Keşlə - UGİŞM-1(Sumqayıt) 2:2
Qarabağ - Neftçi 3:1
18-ci tur
17 fevral
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Stars United 4:0
Sabah - Qarabağ 0:3
Səbail - Keşlə 2:1
Neftçi - EFA 6:2
19-cu tur
24 fevral
Qarabağ - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 4:2
EFA - Keşlə 0:8
Stars United - Səbail 2:2
Neftçi - Sabah 3:4
20-ci tur
3 mart
Sabah - EFA 7:2
Keşlə - Stars United 4:5
Səbail - Qarabağ 3:2
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Neftçi 1:2
21-ci tur
10 mart
Sabah - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 1:1
Qarabağ - Keşlə 7:1
EFA - Stars United 3:5
Neftçi - Səbail 6:0
22-ci tur
17 mart
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - EFA 1:0
Səbail - Sabah 4:3
Keşlə - Neftçi 1:9
Stars United - Qarabağ 2:9
Xal durumu: Qarabağ – 60, Neftçi – 54, Səbail – 49, Sabah – 47, UGİŞM-1 (Sumqayıt) – 44, Keşlə, Stars United – 35, EFA – 19.
Bombardirlər: Rüstəm Hüseynli (Neftçi) - 55, Onur Əliyev (Qarabağ) - 54, Samir Şərifov (Sabah) – 49.

Qərb-Gəncə regionu
Gəncə zonası
3-cü dövrə
16-cı tur
10 fevral
TİM (Gəncə) - Gəncə TİM 5:3
Kəpəz - Azəri TİM (Gəncə) 1:3
17-ci tur
17 fevral
Azəri TİM - Gəncə TİM 4:6
Kəpəz - TİM (Gəncə) 2:1
18-ci tur
23 fevral
TİM (Gəncə) - Azəri TİM 1:3
Gəncə TİM - Kəpəz 2:6
Xal durumu: Gəncə TİM – 42, Kəpəz – 35, Azəıri TİM – 28, TİM (Gəncə) – 19.
Bombardirlər: Raul İsaqov (Gəncə TİM) - 36, Murad Əliyev (Kəpəz) – 32.

Tovuz zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
Tovuz Bələdiyəsi – Ağstafa Gəncləri 5:2
Avey (Ağstafa) - Qədirli (Tovuz) 3:0 (+:-)
16-cı tur
16 fevral
Tovuz Bələdiyəsi – Avey 7:3
Ağstafa Gəncləri – Qədirli 2:0
17-ci tur
23 fevral
Qədirli - Tovuz Bələdiyəsi 1:3
Avey – Ağstafa Gəncləri 2:2
Xal durumu: Tovuz Bələdiyəsi – 46, Avey – 34, Ağstafa Gəncləri – 28, Qədirli – 25.
Bombardirlər: Həsən Quliyev (Tovuz Bələdiyəsi) - 35, Heydər Abadov (Avey) – 33.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
Ağstafa Gəncləri– Kəpəz 2:5
Avey– Azəri TİM 1:4
Cavab oyunları
16 mart
Azəri TİM – Avey 0:1
Kəpəz – Ağstafa Gəncləri 6:1

Şimal regionu
Quba zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
UGİM (Siyəzən) - UGİM (Şabran) 4:0
Nabran (Xaçmaz) - Quba OK 3:1
4-cü dövrə
16-cı tur
16 fevral
UGİM (Şabran) - Quba OK 0:2
Nabran - UGİM (Siyəzən) 4:3
17-ci tur
23 fevral
Nabran - UGİM (Şabran) 5:2
UGİM (Siyəzən) - Quba OK 1:3
Xal durumu: Quba OK – 41, UGİM (Siyəzən) – 37, Nabran – 34, UGİM (Şabran) – 18.
Bombardirlər: Əli Cəfərov (Quba OK) - 21, Əli Nəcəfov (UGİM, Siyəzən) – 19.

Sumqayıt zonası
2-ci dövrə
14-cü tur
2-3 fevral
Sumqayıt - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 1:2
Təhsil RİM (Sumqayıt) - Gənclik-95 (Sumqayıt) 7:1
15-ci tur
9-10 fevral
Sumqayıt - Təhsil RİM 6:1
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Gənclik-95 1:2
16-cı tur
24 fevral
Təhsil RİM - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 1:2
Gənclik-95 - Sumqayıt 1:4
Xal durumu: Sumqayıt – 45, UGİŞM-2 (Sumqayıt) – 38, Təhsil RİM – 36, Gənclik-95 – 33.
Bombardirlər: Emin Süleymanov (Sumqayıt) – 55, Fəqan Məmmədov (Gənclik-95) – 26.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Nabran 2:4
Təhsil RİM (Sumqayıt) - UGİM (Siyəzən) 1:4

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Mingəçevir zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
23 fevral
UGİM-Top-Qapı (Bərdə) - UGİM-Ulduz (Mingəçevir) 5:0
UGİM (Mingəçevir) - UGİM (Ağdam) 7:1
16-cı tur
24 fevral
UGİM-Ulduz - UGİM (Ağdam) 2:0
UGİM-Top-Qapı - UGİM (Mingəçevir) 2:5
17-ci tur
2-3 mart
UGİM (Mingəçevir) - UGİM-Ulduz 6:2
UGİM (Ağdam) - UGİM-Top-Qapı 0:4
Xal durumu: UGİM (Mingəçevir) – 41, UGİM-Top-Qapı – 37, UGİM (Ağdam) – 26, UGİM-Ulduz – 22.
Bombardirlər: Məhəmməd Mustafayev (UGİM, Mingəçevir) - 46, İlham Rüstəmli (UGİM, Ağdam) - 45, Vasif Əliyev (UGİM-Top-Qapı) – 35.

Qax zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
9 fevral
3 saylı məktəb (Şəki) - Daşqın (Zaqatala) 1:2
Lokomotiv Balakən - UGİM (Qax) 0:1
17-ci tur
16 fevral
Lokomotiv Balakən - 3 saylı məktəb 1:1
UGİM (Qax) - Daşqın 0:1
18-ci tur
23 fevral
3 saylı məktəb - UGİM (Qax) 0:1
Daşqın - Lokomotiv Balakən 2:1
Xal durumu: Daşqın – 45, UGİM (Qax) – 32, Lokomotiv Balakən – 22, 3 saylı məktəb – 19.
Bombardirlər: Tunar Əliyev (Daşqın) - 18, Bayram Bayramov (UGİM, Qax), Renat Əliyev (Daşqın) – 15.

Qəbələ zonası
4-cü dövrə
14-cü tur
9 fevral
UGİM (Qəbələ) - Qəbələ 3:10
UGİM Rabitəçi (Yevlax) - UGİM (Yevlax) 3:7
15-ci tur
16 fevral
UGİM Rabitəçi - UGİM (Qəbələ) 0:3
UGİM (Yevlax) - Qəbələ 0:7
16-cı tur
23 fevral
UGİM (Qəbələ) - UGİM (Yevlax) 2:3
Qəbələ - UGİM Rabitəçi 11:0
Xal durumu: Qəbələ - 48, UGİM (Qəbələ), UGİM (Yevlax) – 24, UGİM Rabitəçi – 19.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
UGİM (Qax) - UGİM-Top-Qapı 0:4
Daşqın - UGİM (Qəbələ) 5:2


Son xəbərlər

Fransa və İngiltərə 1/4 finalda - YENİLƏNİB

Fransa - Polşa matçının ən yaxşısı müəyyənləşdi

Ruzanna Məmmədova: “Ən çox Azərbaycan tarixi ilə bağlı kitablar oxuyuram” - LAYİHƏ

İngiltərədə itki

Fransa 1/4 finala belə yüksəldi - VİDEO

"O, böyük tennis uğurlarına çatmaq üçün yaranıb"

Verdasko yarışlardan kənarlaşdırıldı

Azərbaycan çempionatında 2-ci tura yekun vuruldu

Zirədə 3 qol - VİDEO

Rəşad Sadıqov: "Orxan Məmmədova deyirəm ki, bəlkə lazım olanda 10-15 dəqiqə bizim komandada oynayasız"

Ayxan Abbasov: "Qış fasiləsində rəhbərliklə danışığımız olacaq"

"Zirə" və "Sumqayıt"dan qələbə - YENİLƏNİB

"Sumqayıt"ın mövsümdə ilk qələbəsi - VİDEO

İlk səfər qələbəsinin sirri - AÇIQLAMA

"Əsas hədəflərimdən biri millinin şərəfini qorumaqdı" - "Şamaxı"nın ulduzu

Rahid Əmirquliyev: "Bu vəziyyətdən çıxmağa çalışırıq"

Tərlan Əhmədov: "Məğlubiyyətin səbəbkarı başda mənəm"

Samir Abasov: "Turnir cədvəlinə baxıb, imtina edənlər var"

“Araz-Naxçıvan”dan ayrılmaq fikrim yox idi, belə addım atmaq məcburiyyətində qaldım”

"Futbol məkanını pis günə qoyanlar evlərində, həyət-bacalarında bunu etməzlər"

Kevin Dürant 8-ci pilləyə yüksəldi

Elmar Baxşıyev: “Sanki mənə futbolçular təqdim olunur, geri çevirirəm”

Makdevid 40 xal həddinə hamıdan tez çatdı

"Qarabağ"dan həbs olunan azarkeşləri ilə bağlı rəsmi AÇIQLAMA

“Aşırı robotlaşma futbolu uçuruma apara bilər”

Martino Meksika yığmasından ayrıldı

"İmarət" həbs olunan üzvləri ilə bağlı bəyanat yaydı

Millimizdən ardıcıl iki məğlubiyyət

"Kəpəz" daha bir futbolçunu ikinci komandaya göndərdi

İdmançımız birinci oldu

AGİN-in balansında olan komplekslərdə fərqli mühafizə və təhlükəsizlik sistemi var

Pelenin kliniki vəziyyəti sabitdi

Uayt ölkəsinə niyə qayıdıb?

Azər Bağırov bir neçə futbolçunu izləyir

“Son hədd 24 mərhələdi”

ŞOK! "Neftçi" - "Qarabağ" matçından sonra 2 azarkeş həbs edilib

Məqsəd üçün əlamətdar tur

“Formula-1” pilotu uşaqlar üçün dəbilqəsini satdı

Emma Radukanu ordenlə təltif olundu

Qətərlilər almanları ələ saldı

Yaponiyalı basketbolçunun baldırı dartılıb

“Beşiktaş” başqanı TFF-dən nə tələb etdi?

Bütün xəbərlər