26 dek 14:08olke

“Keşlə” “Sabah”ı qarabaqara izləyir

“Keşlə” “Sabah”ı qarabaqara izləyir
Ötən saymızda U-10 liqasında dekabrda qeydə alınan nəticələri diqqətinizə çatdırmışdıq. Bu dəfə 11 yaşadək futbolçuların mübarizəsi haqda məlumat verəcəyik. Bəzi regionlarda iki dövrə arasında komanda sayının az olması anlaşılmazlıq yarada bilər. Qeyd edək ki, bunun səbəbi növbəti dövrəyə heç də iştirakçılarının hamısının adlaya bilməməsidi. Turnir cədvəlinin aşağı pillələrində qərarlaşan komandalar mübarizəni dayandırır. Nəticədə iştirakçı sayında fərq yaranır. Xal durumunda isə mübarizəni davam etdirən komandaların sıralaması əks olunub.
Cənub regionu, Cəlilabad zonası
2-ci dövrə
11-ci tur
1-2 dekabr
Masallı - UGİM (Salyan) 0:0
Məhsul (Cəlilabad) – Muğan 0:2
UGİM (Biləsuvar) - UGİM (Neftçala) 1:1
12-ci tur
8-9 dekabr
Muğan - UGİM (Biləsuvar) 1:0
UGİM (Salyan) - Məhsul 0:1
UGİM (Neftçala) - Masallı 2:3
3-cü dövrə
13-cü tur
16 dekabr
Masallı - UGİM (Salyan) 3:2
Muğan - Məhsul 0:3
Xal durumu: Masallı – 32, Məhsul – 24, Muğan – 22, UGİM (Salyan) -17.
Bombardirlər: Kərim Tağıyev (Masallı) - 21, Kənan Ağayev (Muğan) - 15, Mirismayıl Ağayev (Ugim, Salyan), Vüqar Mahmudov (Məhsul, Cəlilabad) – 10.

Cənub regionu, Lənkəran zonası
2-ci dövrə
10-cu tur
2 dekabr
Ərkivan (Masallı) - Xəzər Lənkəran 3:4
Boradigah Gİİ (Masallı) - UGİM (Astara) 0:3
Təhsil (Lənkəran) - UGİM (Masallı) 2:0
11-ci tur
8-9 dekabr
Xəzər Lənkəran - UGİM (Masallı) 2:2
UGİM (Astara) - Təhsil 9:0
Ərkivan - Boradigah Gİİ 2:1
12-ci tur
16 dekabr
Boradigah Gİİ - Xəzər Lənkəran 1:0
Təhsil - Ərkivan 0:6
UGİM (Masallı) - UGİM (Astara) 0:6
Xal durumu: UGİM (Astara) – 39, Ərkivan – 24, Boradigah Gİİ – 22, Xəzər Lənkəran – 16, Təhsil – 13, UGİM (Masallı) – 11.
Bombardirlər: Heydər Qurbanov (Ərkivan) – 22, Məhəmmədəli Məmmədov (UGİM, Astara) - 16, Ümüd Qurbanlı (UGİM, Astara) – 15.

Mərkəz regionu, Ağsu zonası
1-ci dövrə
9-cu tur
1 dekabr
Təhsil RİM (Şirvan) - UGİM (Göyçay) 9:6
Uğur Gİİ (Ucar) - Kürdəmir Gİİ 2:4
Ağsu - Çərəkə (Göyçay) 13:0
Şirvan - Hacıqabul-Şərq 4:1
Sabirabad - Şamaxı OİK 1:1
2-ci dövrə
10-cu tur
8-9 dekabr
Təhsil RİM - Ağsu 3:2
UGİM (Göyçay)- Şamaxı OİK 4:1
Şirvan - Kürdəmir Gİİ 2:0
11-ci tur
15-16 dekabr
Ağsu - Kürdəmir Gİİ 3:1
Şamaxı OİK - Şirvan 0:3
Təhsil RİM - UGİM (Göyçay) 3:4
Xal durumu: Təhsil RİM – 30, UGİM (Göyçay) – 27, Şirvan – 24, Ağsu, Kürdəmir Gİİ – 18, Şamaxı OİK – 16.
Bombardirlər: Famil Piriyev (Təhsil RİM) - 26, Xətai Novruzov (Şamaxı OİK) - 23, Sadiq Məmmədov (Təhsil RİM) – 18.

Mərkəz regiou, İmişli zonası
1-ci dövrə
11-ci tur
1-2 dekabr
UGİM (Beyləqan) - Mil-Muğan (İmişli) 2:8
UGİM (Xocavənd) - Təhsil (Saatlı) 0:13
Kərimbəyli (Füzuli) - Horadiz (Füzuli) 3:1
Azər-Yol Bəhrəmtəpə - Bahar Gİİ (Beyləqan) 1:2
Füzuli -Xudafərin (Cəbrayıl) 2:8
2-ci dövrə
12-ci tur
8 dekabr
Mil-Muğan - UGİM (Beyləqan) 3:3
Təhsil - Xudafərin Gİİ 4:2
13-cü tur
16 dekabr
Xudafərin Gİİ - UGİM (Beyləqan) 1:1
Təhsil - Mil-Muğan 8:3
Xal durumu: Təhsil – 33, Mil-Muğan – 26, UGİM (Beyləqan) – 25, Xudafərin – 22.
Bombardirlər: İsmayıl Səmədov (Təhsil) - 49, Vidadi Ağazadə (Mil-Muğan) - 33, Əlikamal Həsənov (Təhsil) – 28.

Paytaxt regionu, Bakı zonası
1-ci dövrə
11-ci tur
1 dekabr
Səbail - ROFM Tekin 2:5
İsgəndər Cavadov BFA - Təhsil RİM (Bakı) 2:16
Qarabağ - Neftçi İK İB 10:3
Zirə - EFA (Bakı) 1:2
Sərhədçi – UGİŞM-1 (Sumqayıt) 3:2
Sabah - Ramana 8:2
Keşlə - Leon 2:2
Baku Eagles - Polad (Sumqayıt) 0:7
Neftçi - Stars United 6:0
12-ci tur
8 dekabr
Səbail - Stars United 2:2
Qarabağ - EFA 4:1
Polad - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 3:1
Sərhədçi –T əhsil RİM 1:6
Zirə - Leon 1:5
Neftçi İK İB - Baku Eagles 16:1
Keşlə - Ramana 15:0
Neftçi – İsgəndər Cavadov BFA 29:0
Sabah - ROFM Tekin 8:1
13-cü tur
15 dekabr
Neftçi İK İB - EFA 4:3
Sabah - Stars United 8:2
Səbail – İsgəndər Cavadov BFA 7:1
Baku Eagles - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 1:5
Zirə - Ramana 3:1
Qarabağ - Leon 3:4
Polad - Təhsil RİM 1:4
Neftçi - Sərhədçi 10:2
Keşlə - ROFM Tekin 9:0
Xal durumu: Sabah – 36, Keşlə - 35, Neftçi – 33, Leon – 29, Polad – 27, Təhsil RİM – 25, Zirə - 22, Sərhədçi – 19, UGİŞM-1 (Sumqayıt) – 17, Stars United, Neftçi İK İB, Qarabağ, ROFM Tekin – 16, EFA, Səbail – 13, Baku Eagles – 6, Ramana, İsgəndər Cavadov BFA – 1.
Bombardirlər: Vüsal Kərimov (Neftçi) - 54, Ziya Baxşıyev (Təhsil RİM) – 28, Murad Şahmərdanlı (Stars United) - 27.

Qərb-Gəncə regionu, Gəncə zonası
1-ci dövrə
11-ci tur
1-2 dekabr
Təhsil TİM (Gəncə) - UGİM Gənclərbirliyi (Gəncə) 0:10
Azəri TİM (Gəncə) - Kəpəz (Gəncə) 2:0
Sarvan (Samux) – TİM (Gəncə) 2:2
Çinar UGFM - Arzu UGİM-1 (Gəncə) 2:10
2-ci dövrə
12-ci tur
8-9 dekabr
Gəncə TİM - TİM 4:5
Azəri TİM - Kəpəz 0:0
13-cü tur
15-16 dekabr
TİM - Kəpəz 1:3
Gəncə TİM - Azəri TİM 1:0
Xal durumu: Kəpəz – 28, Gəncə TİM – 27, Azəri TİM – 25, TİM – 19.
Bombardirlər: Sənan Bayramov (Gəncə TİM) - 29, Məhəmməd Yusubov (Arzu) - 20, Yaşar Zeynalov (TİM) - 11.

Qərb-Gəncə regionu, Tovuz zonası
2-ci dövrə
11-ci tur
1-2 dekabr
UGİM (Qazax) - Tovuz Bələdiyyəsi 0:1
Qədirli (Tovuz) - Avey (Ağstafa) 2:3
Ağstafa Gəncləri - Şəmkir Gİİ-UGİM 2:2
12-ci tur
8-9 dekabr
Avey - Ağstafa Gəncləri 2:3
Tovuz Bələdiyəsi - Qədirli 4:1
Şəmkir Gİİ-UGİM - UGİM (Qazax) 4:3
13-cü tur
15-16 dekabr
UGİM (Qazax) - Qədirli 0:3
Ağstafa Gəncləri - Tovuz Bələdiyəsi 1:3
Şəmkir Gİİ-UGİM - Avey 2:3
Xal durumu: Tovuz Bələdiyəsi – 31, Ağstafa Gəncləri, Şəmkir Gİİ-UGİM – 30, Avey – 25, Qədirli – 19, UGİM (Qazax) – 13.
Bombardirlər: Fərid Sadıqov (Şəmkir Gİİ-UGİM), Davud Nəsibov (Avey) - 33, Nihat Musayev (Qədirli) – 23.
.
Şimal regionu, Quba zonası
2-ci dövrə
10-cu tur
1 dekabr
Quba OK - Şirvanovka (Qusar) 5:1
UGİM (Xaçmaz) - UGİM (Siyəzən) 2:5
Xudat (Xaçmaz) - Şahdağ (Qusar) 0:1
11-ci tur
8 dekabr
Şirvanovka - Şahdağ 4:1
UGİM (Siyəzən) - Xudat 3:1
Quba OK - UGİM (Xaçmaz) 10:0
12-ci tur
15 dekabr
UGİM (Xaçmaz) - Şirvanovka 0:4
Xudat - Quba OK 0:10
Şahdağ - UGİM (Siyəzən) 5:0
Xal durumu: Quba – 29, Şahdağ – 25, UGİM (Siyəzən) – 19, Şirvanovka – 18, Xudat – 12, UGİM Xaçmaz) – 3.
Bombardirlər: Ariz Kərimov (Quba OK) - 23, Renat Sultanov (Şahdağ) - 18, Aydəmir Abdullayev (Şahdağ) - 16.

Şimal regionu, Sumqayıt zonası
1-ci dövrə
11-ci tur
9 dekabr
Sumqayıt - Sumqayıt Siti 5:0
Gənclik-95 (Sumqayıt) - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 3:3
Babək (Sumqayıt) - Abşeron 2:2
Həkəri (Qubadlı) - Əlincə (Masazır) 1:20
Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) - Veqa (Masazır) 3:2
Uğur (Sumqayıt) - Xızı Təhsil 2:1
2-ci dövrə
12-ci tur
15-16 dekabr
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Babək 6:2
Sumqayıt - Əlincə 3:4
Xal durumu: UGİŞM-2 (Sumqayıt) – 34, Əlincə - 28, Sumqayıt – 26, Babək – 24.
Bombardirlər: Pünhan Qasımzadə (UGİŞM-2, Sumqayıt) – 36, Rəsul Məmmədli (Əlincə) – 25, Səfər Əliyev (UGİŞM-2, Sumqayıt) – 24, Tunar Kərimov (Sumqayıt) – 22.

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Mingəçevir zonası
2-ci dövrə
11-ci tur
1-2 dekabr
UGİM (Ağcabədi) - UGİM (Ağdam) 0:6
UGİM-Top-Qapı (Bərdə) - UGİM (Bərdə) 1:2
UGİM (Mingəçevir) - UGİM-Ulduz (Mingəçevir) 2:2
12-ci tur
8-9 dekabr
UGİM-Ulduz - UGİM (Ağcabədi) 7:1
UGİM (Ağdam) - UGİM-Top-Qapı 0:1
UGİM (Bərdə) - UGİM (Mingəçevir) 0:5
13-cü tur
15-16 dekabr
UGİM (Ağcabədi) - UGİM-Top-Qapı 0:4
UGİM (Mingəçevir) - UGİM (Ağdam) 3:1
UGİM-Ulduz - UGİM (Bərdə) 2:1
Xal durumu: UGİM (Mingəçevir), UGİM-Ulduz – 35, UGİM (Bərdə) – 24, UGİM-Top-Qapı – 22, UGİM (Ağcabədi) – 12.
Bombardirlər: Rəhman Qasımov (UGİM, Ağdam) - 27, Ağasəlim Abdullayev (UGİM, Mingəçevir) - 15, Ayxan Aslanov (UGİM, Bərdə) – 14.

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Qax zonası
2-ci dövrə
11-ci tur
1-2 dekabr
Viktoriya (Zaqatala) - Lokomotiv Balakən 9:0
UGİM (Oğuz) - UGİM (Zaqatala) 3:3
Kürmük (Qax) - Daşqın (Zaqatala) 2:0
12-ci tur
8-9 dekabr
Daşqın - Viktoriya 4:4
UGİM (Zaqatala) - Kürmük 0:2
Lokomotiv Balakən - UGİM (Oğuz) 0:3
3-cü dövrə
13-cü tur
16 dekabr
Kürmük - UGİM (Zaqatala) 1:0
UGİM (Oğuz) – Daşqın 4:0
Xal durumu: Kürmük – 30, UGİM (Oğuz) – 26, Daşqın – 21, UGİM (Zaqatala) – 18.
Bombardirlər: Rezo Okranaşvili (Kürmük) - 15, Azər Abdullayev (UGİM, Oğuz) - 13, Sənan Lətifov (UGİM, Oğuz) - 12, Eltac Əmədov (UGİM, Zaqatala), Vano Tarlaşvili (Kürmük) – 10.

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Qəbələ zonası
3-cü dövrə
11-ci tur
1 dekabr
Qəbələ - UGİM (Yevlax) 10:1
UGİM Rabitəçi (Yevlax) - UGİM (İsmayıllı) 4:0
12-ci tur
8 dekabr
UGİM (Yevlax) - UGİM (İsmayıllı) 2:1
Qəbələ - UGİM Rabitəçi 3:2
13-cü tur
15 dekabr
UGİM Rabitəçi - UGİM (Yevlax) 4:1
UGİM (İsmayıllı) - Qəbələ 0:11
Xal durumu: Qəbələ - 33, UGİM Rabitəçi – 21, UGİM (İsmayıllı) – 12, UGİM (Yevlax) – 7.
Bombardirlər: Ümid Əhmədov (Qəbələ) - 19, Hüseyn Xasməmmədli (Qəbələ) - 15, Nihad Seyranov (UGİM Rabitəçi) - 13, Gündüz Əhmədov (Qəbələ) – 12.
Şərh yaz
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Yağlı Əyilmiş Xətt altdan Xətt öndə | Sol tərəflə yığ Mərkəzdə Sağ tərfdə yığ | smayl qoşmaq Bağlantı qoşmaqBağlantı ilə qorunan Rəng seçimi | Gizli mətn Məqalə qoş seçilən mətni kril əlifbasına çevir Spoyler
Введите код:

Son xəbərlər
Dünən, 19:33 Liderlər üçün asan gəzinti Dünən, 19:32 “Kəpəz”in yubileyinə aid film təqdim olundu Dünən, 19:30 Mitreski “Neftçi”dəki ən yaddaqalan oyununu xatırladı Dünən, 19:28 Zaqreb sınağı: bir ay əvvəlin düşüncələri Dünən, 19:27 Ramil Şeydayev Yurçeviçi tanımır Dünən, 19:25 “El Klasiko” “İdman Azərbaycan”da Dünən, 19:17 Riad Rəfiyev yeni transferləri yararsız saymır Dünən, 19:15 “Sumqayıt” rəhbərliyi məşqçilərlə görüş keçirəcək Dünən, 19:12 Elvin Məmmədov “qara zolaq”dan çıxmaq üçün bir qələbənin kifayət edəcəyini düşünür Dünən, 19:09 Sərxan Hacıyev Budapeştdədi Dünən, 19:07 “İspan mətbəxinə öyrəşmək asan olmadı və 4-5 futbolçumuz xəstələndi” Dünən, 19:06 Ölkə futbolunda rüsvayçılıq davam edir Dünən, 19:05 “Neftçi” qeyri-adi cəzanı əsaslı sayır Dünən, 19:03 Təmkin Xəlilzadə duyğulan(dır)dı Dünən, 19:02 Lider dəyişəcəkmi? Dünən, 18:59 Zal dəyişdi, canlı yayın olmayacaq Dünən, 18:52 İlk dueli türklər qazandı Dünən, 18:50 Emil oynadı, “Tobol” qələbə qazandı Dünən, 18:47 “Elə cavab verərəm, siz də qəzetə yazarsız, sonra ...” Dünən, 18:44 Delarj durumundan məmnundu Dünən, 18:43 Dördüncü “Media turniri” başlayır Dünən, 18:41 Qurban Qurbanov İnzaqi ilə Donadonidən öndə 20-02-2019, 17:45 “FC Baku” və “Şahdağ” rəqiblərinə “5” verdi 20-02-2019, 17:43 U-19-un üzvləri “qırmızı”nı qabartdı 20-02-2019, 17:41 Nikola Yurçeviç Xorvatiyaya qayıdıb 20-02-2019, 17:40 İntizam Komitəsi “Səbail”i cərimələməlidi 20-02-2019, 17:37 Yığmamız Litvanı sınağa çəkəcək 20-02-2019, 16:40 “Sumqayıt”: 70 illiyə 7-ci yerdə?! 20-02-2019, 16:39 Tural rəsmən “Dauqavpils”də 20-02-2019, 16:36 Bu ruh nə ruhdu belə... 20-02-2019, 16:24 Turun statistikası 20-02-2019, 16:21 Turun məşqçisi 20-02-2019, 16:06 Hakimlərin mühakiməsi 20-02-2019, 16:03 Turun oyunçusu 20-02-2019, 16:02 Turun sitatı 20-02-2019, 15:56 Məhsuldarlıq rekordu 20-02-2019, 15:49 Kubokun son qalibindən açılışda səssizlik, ertəsi darmadağın 20-02-2019, 15:45 Əliyar Ağayev VAR-da sınanacaq 20-02-2019, 15:43 Turdan məqamlar 20-02-2019, 15:40 Ozancanla Renat “yatdı”, Pavel sonradan “ayıldı” 19-02-2019, 14:24 Həftənin idman proqramı 19-02-2019, 14:15 “Real”ın kapitanını dəstəkləyən də oldu, pisləyən də 19-02-2019, 14:13 BOS-un media tribunasında əsaslı yeniliklər olacaq 19-02-2019, 14:12 Yığma şotlandlardan "2 aldı" 19-02-2019, 14:11 Möhtəşəm oyuna 99 gün qaldı! 19-02-2019, 13:47 "Qarabağ" fərqi minimuma endirdi 19-02-2019, 13:46 “Səbail” Akpovetanın keçidini elan etdi 19-02-2019, 13:44 Çempion fərqi: 22 oyun, 22 qələbə! 19-02-2019, 13:43 “Gilavar”ın 1 yaşı tamam oldu 19-02-2019, 13:40 Murad Moldovada baxışdadı 19-02-2019, 13:38 “CBC Sport” niyə diviziondan uzaq gəzir? 19-02-2019, 13:37 “Qarabağ”a 45 dəqiqə bəs etdi 19-02-2019, 13:11 “Tələbələr” Bayıldakı imtahandan “kəsildi” 19-02-2019, 13:06 Eddidən başqa 90 dəqiqə oynayan yoxdu! 19-02-2019, 13:05 Uğursuzların duelində “Keşlə” sevindi 19-02-2019, 12:55 “Sumqayıt” “Zenit”in yetirməsi ilə anlaşdı 19-02-2019, 12:54 U-19 minimal hesabla yenildi Bütün xəbərlər
Ən çox oxunanlar