14 yan 12:17olke

İsmayıl Səmədov 13 oyuna 58 qol vurub

İsmayıl Səmədov 13 oyuna 58 qol vurub
Ötən saylarımızda U-10 liqasından başqa AFFA-nın təşkilatçılığı ilə keçirilən bütün liqaların son turlarında qeydə alınan nəticələri diqqətinizə çatdırmışdıq. İndi isə növbə U-10 liqasınındı.
U-10 liqası
2-ci dövrə
9-cu tur
Cənub regionu, Cəlilabad zonası
12 noyabr
Təhsil (Neftçala) - UGİM (Salyan) 0:7
UGİM (Biləsuvar) - Muğan 0:4
Masallı - UGİM (Neftçala) 1:3
10-cu tur
18 noyabr
UGİM (Salyan) - Masallı 0:1
UGİM (Neftçala) - UGİM (Biləsuvar) 1:1
Muğan - Təhsil (Neftçala) 4:0
3-cü dövrə
11-ci tur
25-26 noyabr
Masallı - UGİM (Salyan) 1:0
Muğan - UGİM (Neftçala) 1:0
12-ci tur
2-3 dekabr
UGİM (Salyan) - UGİM (Neftçala) 1:2
Masallı – Muğan3:1
13-cü tur
9-10 dekabr
UGİM (Neftçala) – Masallı 1:2
Muğan – UGİM (Salyan) 2:0
Masallı – 33, Muğan – 30, UGİM (Neftçala) – 21, UGİM (Salyan) – 14.
Bombardir: Kərim Tağıyev (Masallı) – 18.

Cənub regionu, Lənkəran zonası
2-ci dövrə
7-ci tur
11-12 noyabr
Xəzər Lənkəran - Zirvə (Lənkəran) 3:1
Ərkivan - UGİM (Astara) 0:2
UGİM (Masallı) - Viləş (Masallı) 5:0
8-ci tur
25 noyabr
Zirvə - UGİM (Masallı) 2:7
Viləş - Ərkivan 0:5
UGİM (Astara) - Xəzər Lənkəran 5:0
9-cu tur
2 dekabr
Xəzər Lənkəran - Viləş 6:4
Ərkivan - UGİM (Masallı) 5:1
UGİM (Astara) - Zirvə 7:1
10-cu tur
17 dekabr
Zirvə - Ərkivan 2:3
UGİM (Masallı) - Xəzər Lənkəran 3:4
Viləş - UGİM (Astara) 0:8
11-ci tur
10 dekabr
UGİM (Masallı) - UGİM (Astara) 0:5
Viləş - Zirvə 0:0
Ərkivan - Xəzər Lənkəran 1:0
12-ci tur
23 dekabr
Zirvə - Xəzər Lənkəran 2:1
Viləş - UGİM (Masallı) 1:0
UGİM (Astara) - Ərkivan 4:1
UGİM (Astara) – 36, Xəzər Lənkəran, Ərkivan – 22, UGİM (Masallı) – 12, Zirvə - 10, Viləş – 4.
Bombardir: Ümüd Qurbanov (UGİM,Astara) – 28.

Mərkəz regionu, Ağsu zonası
2-ci dövrə
7-ci tur
11-12 noyabr
Çərəkə (Göyçay) - Təhsil RİM (Şirvan) 0:8
Uğur Gİİ (Ucar) - Şirvan 0:11
UGİM (Göyçay) - Göyçay OİK Gİİ 3:1
8-ci tur
18-19 noyabr
Təhsil RİM - UGİM 8:4
Göyçay OİK Gİİ - Uğur Gİİ 3:0
Şirvan - Çərəkə 6:0
9-cu tur
25-26 noyabr
Şirvan (Şirvan) - Təhsil RİM (Şirvan) 3:4
Çərəkə (Göyçay) - Göyçay OİK Gİİ 1:0
Uğur (Ucar) Gİİ - UGİM (Göyçay) 0:12
10-cu tur
2-3 dekabr
Təhsil RİM – UğurGİİ 18:0
UGİM - Çərəkə 8:2
Göyçay OİK Gİİ - Şirvan 0:4
3-cü dövrə
11-ci tur
9-10 dekabr
Şirvan - Çərəkə 6:0
Təhsil RİM - UGİM 4:1
12-ci tur
16-17 dekabr
Çərəkə - UGİM 3:7
Şirvan - Təhsil RİM 2:4
13-cü tur
23-24 dekabr
Təhsil RİM - Çərəkə 10:0
UGİM - Şirvan 2:1
Təhsil RİM – 32, Şirvan – 28, UGİM –27, Çərəkə - 13.
Bombardir: Harun Nəzərov (Şirvan) – 32.

Mərkəz regionu, İmişli zonası
1-ci dövrə
9-cu tur
11-12 noyabr
Azəryol-Bəhramtəpə - Mil-Muğan (İmişli) 3:4
Mirili Nur (İmişli) - Zobucuq (Füzuli) 1:6
UGİM (Xocavənd) - UGIM (Saatlı) 19:0
Horadiz (Füzuli) - Xudafərin Gİİ (Cəbrayıl) 1:8
Kərimbəyli (Füzuli) - UGİM (Beyləqan) 1:11
Bahar Gİİ - Füzuli 0:11
10-cu tur
18-19 noyabr
Mil-Muğan - Mirili Nur 13:0
Füzuli - Azəryol-Bəhramtəpə 8:1
Xudafərin Gİİ - Zobucuq 12:0
UGİM (Saatlı) - Bahar Gİİ 11:1
UGİM (Beyləqan) - UGİM (Xocavənd) 11:1
Horadiz - Kərimbəyli 9:1
11-ci tur
25-26 noyabr
Zobucuq - Mil-Muğan 0:6
Mirili Nur - Füzuli 0:10
Azəryol-Bəhramtəpə - UGİM (Saatlı) 2:9
Kərimbəyli - Xudafərin Gİİ 0:7
UGİM (Xocavənd) - Horadiz 0:9
Bahar Gİİ - UGİM (Beyləqan) 3:12
2-ci dövrə
12-ci tur
2-3 dekabr
UGİM (Saatlı) - Bahar Gİİ 13:0
Xudafərin Gİİ - Füzuli 5:2
Mil-Muğan - UGİM (Beyləqan) 1:3

13-cü tur
9-10 dekabr
Füzuli - Mil-Muğan 5:7
Bahar Gİİ - UGİM (Beyləqan) 3:2
UGİM (Saatlı) - Xudafərin Gİİ 6:2
UGİM (Saatlı) – 39, UGİM (Beyləqan) –31, Xudafərin Gİİ, Mil-Muğan – 30,Füzuli – 19, Bahar Gİİ – 18.
Bombardir: İsmayıl Səmədov (UGİM, Saatlı) – 58.

Paytaxt regionu, Bakı zonası
1-ci dövrə
7-ci tur
12 noyabr
Zirə - Keşlə 1:4
Vətən RİOEUGFM - Neftçi İK İB 4:1
Neftçi -Təhsil FM 9:4
MOİK (Bakı) - Təhsil Qaradağ 2:2
EFA (Bakı) - Stars United 7:1
Xətai - Junior 1:10
İsgəndər Cavadov BFA - Göyçə (Bakı) 3:5
Leon - Xəzri 12:0
Sunami (Sumqayıt) - Sərhədçi 2:2
8-ci tur
16-17 noyabr
Xəzri - MOİK 3:0 (+:-)
İsgəndər Cavadov BFA - EFA 0:7
Vətən RİOEUGFM - Təhsil Qaradağ 9:1
Təhsil FM - Zirə1:5
Keşlə - Neftçi İK İB 4:2
Stars United - Xətai 14:0
Leon - Neftçi 2:6
Junior - Sərhədçi 1:5
Göyçə - Qarabağ 2:5
9-cu tur
20 noyabr
Keşlə - Xəzri 11:0
Zirə - Vətən RİOEUGFM 2:2
MOİK - Təhsil FM 2:3
Sərhədçi - İsgəndər Cavadov BFA 10:0
Təhsil Qaradağ - Neftçi 0:18
Junior - Göyçə 14:1
Neftçi İK İB - Leon 0:5
Qarabağ - Stars United 6:1
Xətai - Sunami 0:10
10-cu tur
25-26 noyabr
İsgəndər Cavadov BFA - Təhsil Qaradağ 0:3
Vətən RİOEUGFM - Qarabağ 3:1
EFA - Keşlə 0:5
Stars United - Neftçi İK İB 2:0
Xətai - Xəzri 0:8
Zirə - Göyçə 3:0
Neftçi - Junior 8:0
Sunami - MOİK 8:3
Təhsil FM - Sərhədçi 2:4
11-ci tur
2-3 dekabr
Qarabağ - Neftçi 3:8
MOİK - EFA 1:2
Keşlə - Sunami 7:0
Junior - Vətən RİOEUGFM 0:2
Neftçi İK İB - Xətai 11:0
Sərhədçi - Zirə1:0
Təhsil FM - İsgəndər Cavadov BFA 0:3 (-:+)
Stars United - Leon 0:8
Təhsil Qaradağ - Göyçə 3:6
12-ci tur
9-10 dekabr
MOİK - İsgəndər Cavadov BFA 6:1
Neftçi İK İB - EFA 2:3
Təhsil Qaradağ - Xətai 4:2
Sərhədçi – Neftçi0:5
Stars United - Keşlə 0:4
Təhsil FM - Junior 0:0
Göyçə - Vətən RİOEUGFM 0:13
Qarabağ - Leon 4:5
Xəzri - Sunami 1:6
13-cü tur
16-17 dekabr
Vətən RİOEUGFM - EFA 0:1
Keşlə - Qarabağ 4:1
Xəzri - Sərhədçi 0:6
İsgəndər Cavadov - Zirə 0:4
Sunami - Neftçi 2:3
Junior - MOİK 2:2
Göyçə - Neftçi İK İB 1:9
Leon - Xətai 14:0
Stars United - Təhsil Qaradağ 5:1
14-cü tur
23-24 dekabr
Xətai - MOİK 0:7
Zirə - Qarabağ 0:3
Təhsil Qaradağ - Sərhədçi 1:8
İsgəndər Cavadov BFA - Keşlə 0:10
EFA - Xəzri 5:1
Vətən RİOEUGFM - Stars United 5:2
Leon - Junior 3:1
Neftçi - Göyçə 12:0
Sunami - Təhsil FM 6:3
Neftçi – 39, Leon, Keşlə - 36, Vətən RİOEUGFM – 31, EFA – 30, Sərhədçi – 29, Qarabağ – 25, Sunami – 24, Zirə - 22, Neftçi İK İB – 18, Junior – 14, Stars United – 13, MOİK – 11, Təhsil FM – 10, Xəzri – 9, Təhsil Qaradağ – 7, Göyçə, İsgəndər Cavadov BFA – 6, Xətai – 3.
Bombardir: Lorentso Mezzotero (Neftçi) – 57.

Qərb-Gəncə regionu, Gəncə zonası
1-ci dövrə
8-ci tur
12 noyabr
Gəncə TİM - Təbriz TİM 4:0
Azəri TİM - Qoşqar UGİM-2 (Gəncə)
Kəpəz (Gəncə) - Sarvan (Samux) 10:0
TİM (Gəncə) - UGİM Gənclərbirliyi (Gəncə) 4:1
9-cu tur
19 noyabr
Təbriz TİM - TİM 0:5
Dinamo (Gəncə) - Kəpəz 4:3
Sarvan - Gəncə TİM 2:10
UGİM Gənclərbirliyi - Azəri TİM 1:6
2-ci dövrə
10-cu tur
25-26 noyabr
Azəri TİM - TİM 3:1
Gəncə TİM - Dinamo 3:1
Kəpəz - UGİM Gənclərbirliyi 11:0
11-ci tur
2-3 dekabr
UGİM Gənclərbirliyi - Dinamo 0:5
TİM - Gəncə TİM 1:5
Kəpəz - Azəri TİM 2:2
12-ci tur
9-10 dekabr
Gəncə TİM - Kəpəz 3:3
Azəri TİM - UGİM Gənclərbirliyi 5:0
Dinamo – TİM0:3
13-cü tur
16-17 dekabr
Azəri TİM - Gəncə TİM 2:3
Kəpəz - Dinamo 9:0
UGİM Gənclərbirliyi - TİM 0:5
14-cü tur
23-24 dekabr
Gəncə TİM - UGİM Gənclərbirliyi 5:0
Dinamo - Azəri TİM 2:3
TİM - Kəpəz3:7
Kəpəz – 32, Azəri TİM – 31, Gəncə TİM– 29, TİM – 21, Dinamo – 19, UGİM Gənclərbirliyi – 6.
Bombardir: Hüseyn Məmmədov (Kəpəz) - 25.

Qərb-Gəncə regionu, Tovuz zonası
2-ci dövrə
9-cu tur
11-12 noyabr
Qələmcə (Ağstafa) - Qədirli (Tovuz) 1:7
Ağstafa Gəncləri - Tovuz Bələdiyyəsi 5:5
UGİM (Qazax) - Avey (Ağstafa) 1:7
10-cu tur
18-19 noyabr
Tovuz Bələdiyyəsi - Qələmcə 7:2
Qədirli - UGİM 3:0 (+:-)
Avey - Ağstafa Gəncləri 2:1
11-ci tur
25-26 noyabr
Tovuz Bələdiyyəsi - Avey 0:2
Ağstafa Gəncləri - Qədirli 6:1
Qələmcə - UGİM 3:1
12-ci tur
2-3 dekabr
Avey - Qələmçə 7:0
Qədirli - Tovuz Bələdiyyəsi 2:5
UGİM - Ağstafa Gəncləri 3:6
3-cü dövrə
13-cü tur
9-10 dekabr
Qədirli - Avey 1:8
Qələmcə - Ağstafa Gəncləri 1:5
UGİM - Tovuz Bələdiyyəsi 1:4
14-cü tur
16-17 dekabr
Qədirli - Qələmcə 8:0
Tovuz Bələdiyyəsi - Ağstafa Gəncləri 1:1
Avey - UGİM 5:1
Avey – 36, Ağstafa Gəncləri – 33, Tovuz Bələdiyyəsi – 32, Qədirli – 21, Qələmçə -8, UGİM – 7.
Bombardir: Eldar Abbasov (Tovuz Bələdiyyəsi) - 26.

Şimal regionu, Quba zonası
2-ci dövrə
7-ci tur
11-12 noyabr
UGİM (Şabran) - ŞKGB 4:0
UGİM (Xaçmaz) - Xudat 5:1
UGİM (Siyəzən) - Quba Olimpiya Kompleksi 0:5
8-ci tur
18-19 noyabr
ŞKGB - UGİM (Siyəzən) 0:6
Quba Olimpiya Kompleksi - UGİM (Xaçmaz) 2:0
Xudat - UGİM (Şabran) 1:1
9-cu tur
25-26 noyabr
Xudat - ŞKGB 5:1
UGİM (Şabran) - Quba Olimpiya Kompleksi 0:6
UGİM (Xaçmaz) - UGİM (Siyəzən) 0:0
10-cu tur
2-3 dekabr
ŞKGB - UGİM (Xaçmaz) 0:19
UGİM (Siyəzən) - UGİM (Şabran) 1:1
Quba Olimpiya Kompleksi - Xudat 2:2
3-cü dövrə
11-ci tur
9-10 dekabr
Quba Olimpiya Kompleksi - UGİM (Şabran) 4:0
UGİM (Siyəzən) - UGİM (Xaçmaz) 0:1
12-ci tur
16-17 dekabr
UGİM (Şabran) - UGİM (Xaçmaz) 1:6
Quba Olimpiya Kompleksi - UGİM (Siyəzən) 0:0
Quba Olimpiya Kompleksi – 33, UGİM (Xaçmaz) – 27, UGİM (Siyəzən) – 18,UGİM (Şabran) – 11.
Bombardir: Ariz Kərimov (Quba Olimpiya Kompleksi) – 36.

Şimal regionu, Sumqayıt zonası
1-ci dövrə
9-cu tur
18-19 noyabr
Sumqayıt - Zirvə (Xırdalan) 15:1
Polad - UGİM-14 Binəqədi 9:1
Məhəllə uşaqları - UGİM-1 (Sumqayıt) 1:1
Uğur (Sumqayıt) - Babək (Sumqayıt) 5:0
Sumqayıtspor -Təhsil RİM (Sumqayıt) 5:2
2-ci dövrə
10-cu tur
25-26 noyabr
Zirvə - UGİM-14 Binəqədi 1:3
Polad - UGİM-1 7:2
Məhəllə uşaqları - Babək 1:4
Uğur - Təhsil RİM 4:1
Sumqayıtspor - Sumqayıt 2:5
11-ci tur
2-3 dekabr
Sumqayıtspor - Zirvə 8:1
Sumqayıt – Uğur2:1
Təhsil RİM - Məhəllə uşaqları 5:2
Babək - Polad 1:7
UGİM-1 - UGİM-14 Binəqədi 3:0 (+-)
12-ci tur
9-10 dekabr
Məhəllə uşaqları - Sumqayıt 0:7
Zirvə - UGİM-1 1:7
Polad - Təhsil 3:0
Uğur - Sumqayıtspor 1:0
UGİM-14 Binəqədi - Babək 0:14
13-cü tur
16-17 dekabr
Sumqayıtspor - Məhəllə uşaqları 6:2
Uğur - Zirvə 14:0
Sumqayıt - Polad 0:2
Babək - UGİM-1 8:0
14-cü tur
23-24 dekabr
UGİM-1 - Təhsil RİM 3:13
Məhəllə uşaqları - Uğur 2:6
UGİM-14 Binəqədi - Sumqayıt 1:7
Zirvə - Babək 1:12
Polad - Sumqayıtspor 4:0
Polad – 39, Sumqayıt – 36, Uğur – 30, Sumqayıtspor, Təhsil RİM – 27, Babək – 21, Məhəllə uşaqları – 10, UGİM-14 Binəqədi – 9, UGİM-1 – 8, Zirvə - 1.
Bombardir: Emil Həsənov (Sumqayıt) – 33.
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Mingəçevir zonası
1-ci dövrə
9-cu tur
11-12 noyabr
UGİM (Goranboy) - Ramal Tərtər 6:0
UGİM (Ağcabədi) - Pambıqçı Bərdə 6:0
UGİM Top-qapı (Bərdə) - UGİM (Naftalan) 4:2
UGİM (Ağdam) - UGİM (Bərdə) 2:7
UGİM (Mingəçevir) - UGİM-Ulduz (Mingəçevir) 3:4
2-ci dövrə
10-cu tur
18-19 noyabr
UGİM Top-qapı - UGİM (Ağcabədi) 1:1
UGİM-Ulduz (Mingəçevir) - UGİM (Bərdə) 1:0
UGİM (Mingəçevir) - UGİM (Ağdam) 6:2
11-ci tur
25-26 noyabr
UGİM (Bərdə) - UGİM Top-qapı 0:1
UGİM (Ağdam) - UGİM (Ağcabədi) 2:2
UGİM (Mingəçevir) - UGİM-Ulduz 3:3
12-ci tur
2-3 dekabr
UGİM-Ulduz - UGİM (Ağdam) 1:4
UGİM Top-qapı - UGİM (Mingəçevir) 3:5
UGİM (Ağcabədi) - UGİM (Bərdə) 3:3
13-cü tur
9-10 dekabr
UGİM-Ulduz - UGİM Top-qapı 0:3
UGİM (Mingəçevir) - UGİM (Ağcabədi) 4:2
UGİM (Ağdam) - UGİM (Bərdə) 3:0
14-cü tur
16-17 dekabr
UGİM Top-qapı - UGİM (Ağdam) 1:2
UGİM (Ağcabədi) - UGİM-Ulduz 0:2
UGİM (Bərdə) - UGİM (Mingəçevir) 1:5
UGİM (Mingəçevir) - 35, UGİM-Ulduz - 27, UGİM Top-qapı (Bərdə), UGİM (Ağdam) - 26, UGİM (Ağcabədi) - 22, UGİM (Bərdə) - 18.
Bombardir: Nihat Ağayev (UGİM, Mingəçevir) – 22.

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Qax zonası
2-ci dövrə
8-ci tur
11-12 noyabr
3 satll məktəb (Şəki) - Daşqın (Zaqatala) 0:4
Viktoriya Zaqatala - Lokomotiv Balakən 5:1
UGİM (Oğuz) - Balakən 2:0
9-cu tur
18-19 noyabr
Lokomotiv Balakən - Daşqın 0:2
Balakən - 3 saylı məktəb 0:2
Viktoriya Zaqatala - UGİM 1:5
10-cu tur
25-26 noyabr
UGİM - Lokomotiv Balakən 4:2
3 saylı məktəb -Viktoriya Zaqatala 4:6
Daşqın - Balakən 3:1
11-ci tur
2-3 dekabr
Lokomotiv Balakən - Balakən 1:1
Viktoriya Zaqatala - Daşqın 5:1
UGİM - 3 saylı məktəb 1:3
12-ci tur
9-10 dekabr
3 saylı məktəb - Lokomotiv Balakən 3:0
Balakən - Viktoriya Zaqatala 1:4
Daşqın - UGİM1:3
Viktoriya Zaqatala - 30, UGİM - 27, 3 saylı məktəb - 21, Daşqın - 18, Balakən, Lokomotiv Balakən - 5.
Bombardir: Azər Abdullayev (UGİM) – 14.
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu, Qəbələ zonası
2-ci dövrə
9-cu tur
11-12 noyabr
Gİİ (Qəbələ) - UGİM (Ağdaş) 12:0
UGİM (Qəbələ) - UGİM (İsmayıllı) 12:0
UGİM Rabitəçi (Yevlax) - Qəbələ 1:3
10-cu tur
18-19 noyabr
Qəbələ - UGİM (Qəbələ) 5:1
UGİM (İsmayıllı) - Gİİ 0:9
UGİM (Ağdaş) - UGİM (Yevlax) 0:3
11-ci tur
25-26 noyabr
UGİM (Yevlax) - UGİM (İsmayıllı) 8:1
Gİİ - Qəbələ 0:13
UGİM (Qəbələ) - UGİM Rabitəçi 6:3
12-ci tur
2-3 dekabr
UGİM Rabitəçi - Gİİ 7:4
Qəbələ - UGİM (Yevlax) 21:1
UGİM (İsmayıllı) - UGİM (Ağdaş) 1:2
13-cü tur
9-10 dekabr
UGİM (Ağdaş) - Qəbələ 0:14
UGİM (Yevlax) - UGİM Rabitəçi 1:5
Gİİ - UGİM (Qəbələ) 3:2
14-cü tur
16-17 dekabr
UGİM (Qəbələ) - UGİM (Yevlax) 3:0
UGİM Rabitəçi - UGİM (Ağdaş) 10:1
Qəbələ - UGİM (İsmayıllı) 12:0
Qəbələ - 36, UGİM Rabitəçi - 27, Gİİ - 24, UGİM (Qəbələ) - 21, UGİM (Yevlax) - 10, UGİM (Ağdaş) - 6, UGİM (İsmayıllı) - 1.
Bombardir: Nicat Kərimov (UGİM Rabitəçi) – 43.
Şərh yaz
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Yağlı Əyilmiş Xətt altdan Xətt öndə | Sol tərəflə yığ Mərkəzdə Sağ tərfdə yığ | smayl qoşmaq Bağlantı qoşmaqBağlantı ilə qorunan Rəng seçimi | Gizli mətn Məqalə qoş seçilən mətni kril əlifbasına çevir Spoyler
Введите код:

Son xəbərlər
Bu gün, 14:44 “CBC Sport” AÇ-nin bütün oyunlarını canlı yayınlayacaq! Bu gün, 14:43 İran yığmamızla oyun üçün heyəti açıqladı Bu gün, 14:41 Alesio Renat məsələsinə nöqtə qoydu və sürpriz vəd etdi Bu gün, 14:38 Bakı İdman Sarayının fasiləsiz günü Bu gün, 14:35 Samit Nuruzadə U-18-i A divizionuna yüksəltmək istəyir Bu gün, 14:33 U-17 “Antalyaspor”u üstələdi Bu gün, 14:31 Rəşad Sadıqov Mahirlə Ramilə dəvət göndərməsinin səbəbini açıqladı Bu gün, 14:28 "İçki içmirəm, siqaret çəkmirəm, başqa nə etməliyəm?" Bu gün, 14:25 Yuri Maksimovu iki mövqe narahat edir Bu gün, 14:24 "Zirə" daha bir transfer edəcək Bu gün, 14:22 "Keşlə"dən 3-cü qələbə Bu gün, 14:17 “Gilan Holdinq” “Qəbələ” stadionuna tablo alıb 19-01-2018, 20:34 Şəhriyar Karuanaya necə qalib gəlib? 19-01-2018, 20:32 Tofiq Heydərov AAAF-ın bu il üçün hədəflərini açıqladı 19-01-2018, 20:17 Ruslan Abışov ateist olduğuna görə Dreksayla danışmırmış 19-01-2018, 20:15 Fazil Mustafa yığmanın Kosovo ilə oynamasında problem görmür 19-01-2018, 20:14 Ruslar “Qarabağ”a tərif yağdırdı 19-01-2018, 20:12 Ndlovu “Qarabağ”dakından üç dəfə çox qazanacaq 19-01-2018, 19:27 Samir Əliyev yetirmələrinin “Sumqayıt” üzərində qələbəyə sevinməsini normal sayır 19-01-2018, 19:16 Samirlərin duelindən Əliyev qalib ayrıldı 19-01-2018, 19:03 Əsgər Abdullayev: “Adda hərfin dəyişməsi qorxulu deyil...” 19-01-2018, 18:57 Sloveniyada hədəf 1/4 finala yüksəlmək olacaq 19-01-2018, 18:55 Liderdən böyükhesablı qələbə 19-01-2018, 18:53 Xəzər Babazadə vahid liderdi 19-01-2018, 18:51 Həsənzadə sertifikat payladı 19-01-2018, 18:46 “Qəbələ”nin futbolçularından Bakıya gələn də var, Antalyada qalan da 19-01-2018, 18:45 Moldova millimizlə oyun üçün heyəti açıqladı 19-01-2018, 18:43 Hakimlər Maksimova qaydaları öyrətdi 19-01-2018, 18:41 “Sabah” Qvanzavı transfer etdi 19-01-2018, 18:39 Vaqif Əliyev “Simurq”lu günlər üçün darıxır 19-01-2018, 18:32 Ərtoğrul Sağlam “Traktorsazi”nin baş məşqçisi olacaq 19-01-2018, 18:28 Şeydayevlə Mədətov U-21-də 19-01-2018, 18:27 Araz yenə sözünü deyib 19-01-2018, 18:23 “Qarabağ”ın qələbəsi idman uğurudu, amma bizə torpaqları qaytarmaq lazımdı” 18-01-2018, 22:38 “Lokomotiv” Yunanıstandan əliboş dönür 18-01-2018, 22:30 Şəhriyar Karuananı udub, liderlər qrupuna yüksəldi 18-01-2018, 22:23 “Rəhbərlikdə təmsil olunanlar özləri belə yayda klubun taleyinin necə olacağını bilmirlər” 18-01-2018, 22:20 “Neftçi” Antalyaya 18 futbolçuyla uçdu 18-01-2018, 22:17 Yığma İranda turnirə qatılacaq 18-01-2018, 19:08 Şehiç “Qarabağ”dan getmək istəmir 18-01-2018, 19:07 "Qarabağ" penaltini yana vurmaq ənənəsini davam etdirdi 18-01-2018, 19:06 "Qarabağ"ın əsas devizi intizam və peşəkarlıqdı" 18-01-2018, 19:04 “Qəbələ” ilk mərhələni məğlubiyyətlə bitirdi 18-01-2018, 19:01 “Kəpəz” daha üçüylə müqavilə bağladı, növbədə braziliyalılardı 18-01-2018, 19:00 Arif Əsədov Yunis Hüseynovdan narazıdı 18-01-2018, 18:58 Mustafa Dənizli “TRT Spor”la müqavilə üzündən “Traktorsazi”yə gəlmədi 18-01-2018, 18:57 Moldova yığmamıza qarşı tam heyətlə oynamayacaq 18-01-2018, 18:55 Yarım mövsümün rəqəmli tablosu 18-01-2018, 18:53 Yığma bu gündən “Bayıl Arena”ya köçür 18-01-2018, 18:51 Ndlovu “Qarabağ”dan daha sərfəli müqavilə gözləyirmiş 18-01-2018, 18:50 U-16 Avropa çempionatında Ermənistanla qarşılaşacaq 18-01-2018, 18:49 Məkan və saat dəqiqləşdi 18-01-2018, 18:48 Ozancan “Velveyk”i seçməsinin səbəbini açıqladı 18-01-2018, 18:47 Elbrus Məmmədovun komandasının rəqibləri bəllidi 18-01-2018, 18:45 Rəşad Sadıqovlu U-21-dən uğurlu başlanğıc 18-01-2018, 18:43 Məşqçilər Komitəsinin üzvləri də Antalyaya yollanacaq 18-01-2018, 18:42 Ruslan Abışov atasının sözünə görə saqqalını qırxıb Bütün xəbərlər
Ən çox oxunanlar