29 mar 15:06olke

Həlledici mərhələ başladı

Həlledici mərhələ başladı
Ötən saylarımızdan birində AFFA-nın bayrağı altında keçirilən 4 yaş qrupu (U-15, U-16, U-17, U-19) üzrə liqalarda qış fasiləsindən sonrakı nəticələri diqqətinizə çatdırmışdıq. Bu dəfə isə U-10 liqasındakı mübarizə haqda məlumat verəcəyik. Qeyd edək ki, artıq bu yaş qrupunda pley-off mərhələsinin də ilk oyunları keçirilib. Qərb-Gəncə zonasında hətta cavab matçları da baş tutub.
U-10 liqası
Cənub regionu
Cəlilabad zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
10 fevral
Muğan – Masallı 3:3
Məhsul (Cəlilabad) - UGİM (Neftçala) 3:3
17-ci tur
23 fevral
Məhsul - Muğan 0:1
UGİM (Neftçala) - Masallı 0:4
18-ci tur
3 mart
Muğan - UGİM (Neftçala) 3:1
Masallı - Məhsul 3:0
Xal durumu: Masallı – 35, Muğan – 32, Məhsul – 27, UGİM (Neftçala) – 22.
Bombardirlər: Zakir Əliyev (Masallı) - 32, Sadiq Cəfərov (Məsul) – 16.

Lənkəran zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
9 fevral
Xəzər 92 (Lənkəran) - UGİM (Astara) 0:2
UGİM (Masallı) - Zirvə (Lənkəran) 1:3
17-ci tur
23-24 fevral
UGİM (Masallı) - Xəzər 92 2:0
Zirvə - UGİM (Astara) 0:1
18-ci tur
2-3 mart
Xəzər 92 - Zirvə 7:3
UGİM (Astara) - UGİM (Masallı) 6:0
Xal durumu: UGİM (Astara) – 48, Zirvə - 40, UGİM (Masallı) – 28, Xəzər 92 – 12.
Bombardirlər: Məhəmməd Sultanzadə (UGİM, Astara) – 35, Sadiq Abdulov (Zirvə) – 21, Onur Əlizadə (Ugim, Astara) – 16.

Pley-off
İlk oyunlar
9-10 mart
Muğan – UGİM (Masallı) 6:0
Məhsul – Zirvə 0:1

Mərkəz regionu
Ağsu zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
10 fevral
Çərəkə (Göyçay) - Təhsil RİM (Şirvan) 0:13
UGİM (Göyçay) - Şirvan 3:4
17-ci tur
17 fevral
UGİM (Göyçay) - Çərəkə 3:2
Şirvan - Təhsil RİM 3:2
18-ci tur
23 fevral
Çərəkə - Şirvan 0:11
Təhsil RİM - UGİM (Göyçay) 6:1
Xal durumu: Təhsil RİM – 46, Şirvan – 43, UGİM (Göyçay) – 27, Çərəkə - 11.
Bombardirlər: Ədalət Hüseynli (Şirvan) - 67, Nizami Mənsimov (Təhsil RİM) - 61, Şenol Rəşid (UGİM) – 46.

İmişli zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
10 fevral
UGİM (Beyləqan) - Mil-Muğan (İmişli) 2:4
Təhsil (Saatlı) - Füzuli 9:2
16-cı tur
16 fevral
Təhsil - UGİM (Beyləqan) 5:1
Füzuli - Mil-Muğan 2:4
17-ci tur
24 fevral
Mil-Muğan - Təhsil 4:8
UGİM (Beyləqan) - Füzuli 1:2
Xal durumu: Mil-Muğan – 43, Təhsil – 38, Füzuli – 28, UGİM (Beyləqan) – 26.
Bombardirlər: Vidadi Ağazədə (Mil-Muğan) - 49, Kənan Kərimov (Təhsil) - 37, Ülvi Əvəzov (Təhsil) – 27.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
Şirvan - Füzuli 2:2
UGİM (Göyçay) - Təhsil (Saatlı) 1:8

Paytaxt regionu
Bakı regionu
2-ci dövrə
16-cı tur
3 fevral
Qarabağ - EFA (Bakı) 6:1
Sabah - Keşlə 5:5
Neftçi - Stars United 8:3
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Səbail 0:1
17-ci tur
10 fevral
Stars United - Sabah 1:5
EFA - Səbail 1:4
Keşlə - UGİŞM-1(Sumqayıt) 2:2
Qarabağ - Neftçi 3:1
18-ci tur
17 fevral
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Stars United 4:0
Sabah - Qarabağ 0:3
Səbail - Keşlə 2:1
Neftçi - EFA 6:2
19-cu tur
24 fevral
Qarabağ - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 4:2
EFA - Keşlə 0:8
Stars United - Səbail 2:2
Neftçi - Sabah 3:4
20-ci tur
3 mart
Sabah - EFA 7:2
Keşlə - Stars United 4:5
Səbail - Qarabağ 3:2
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - Neftçi 1:2
21-ci tur
10 mart
Sabah - UGİŞM-1 (Sumqayıt) 1:1
Qarabağ - Keşlə 7:1
EFA - Stars United 3:5
Neftçi - Səbail 6:0
22-ci tur
17 mart
UGİŞM-1 (Sumqayıt) - EFA 1:0
Səbail - Sabah 4:3
Keşlə - Neftçi 1:9
Stars United - Qarabağ 2:9
Xal durumu: Qarabağ – 60, Neftçi – 54, Səbail – 49, Sabah – 47, UGİŞM-1 (Sumqayıt) – 44, Keşlə, Stars United – 35, EFA – 19.
Bombardirlər: Rüstəm Hüseynli (Neftçi) - 55, Onur Əliyev (Qarabağ) - 54, Samir Şərifov (Sabah) – 49.

Qərb-Gəncə regionu
Gəncə zonası
3-cü dövrə
16-cı tur
10 fevral
TİM (Gəncə) - Gəncə TİM 5:3
Kəpəz - Azəri TİM (Gəncə) 1:3
17-ci tur
17 fevral
Azəri TİM - Gəncə TİM 4:6
Kəpəz - TİM (Gəncə) 2:1
18-ci tur
23 fevral
TİM (Gəncə) - Azəri TİM 1:3
Gəncə TİM - Kəpəz 2:6
Xal durumu: Gəncə TİM – 42, Kəpəz – 35, Azəıri TİM – 28, TİM (Gəncə) – 19.
Bombardirlər: Raul İsaqov (Gəncə TİM) - 36, Murad Əliyev (Kəpəz) – 32.

Tovuz zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
Tovuz Bələdiyəsi – Ağstafa Gəncləri 5:2
Avey (Ağstafa) - Qədirli (Tovuz) 3:0 (+:-)
16-cı tur
16 fevral
Tovuz Bələdiyəsi – Avey 7:3
Ağstafa Gəncləri – Qədirli 2:0
17-ci tur
23 fevral
Qədirli - Tovuz Bələdiyəsi 1:3
Avey – Ağstafa Gəncləri 2:2
Xal durumu: Tovuz Bələdiyəsi – 46, Avey – 34, Ağstafa Gəncləri – 28, Qədirli – 25.
Bombardirlər: Həsən Quliyev (Tovuz Bələdiyəsi) - 35, Heydər Abadov (Avey) – 33.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
Ağstafa Gəncləri– Kəpəz 2:5
Avey– Azəri TİM 1:4
Cavab oyunları
16 mart
Azəri TİM – Avey 0:1
Kəpəz – Ağstafa Gəncləri 6:1

Şimal regionu
Quba zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
9 fevral
UGİM (Siyəzən) - UGİM (Şabran) 4:0
Nabran (Xaçmaz) - Quba OK 3:1
4-cü dövrə
16-cı tur
16 fevral
UGİM (Şabran) - Quba OK 0:2
Nabran - UGİM (Siyəzən) 4:3
17-ci tur
23 fevral
Nabran - UGİM (Şabran) 5:2
UGİM (Siyəzən) - Quba OK 1:3
Xal durumu: Quba OK – 41, UGİM (Siyəzən) – 37, Nabran – 34, UGİM (Şabran) – 18.
Bombardirlər: Əli Cəfərov (Quba OK) - 21, Əli Nəcəfov (UGİM, Siyəzən) – 19.

Sumqayıt zonası
2-ci dövrə
14-cü tur
2-3 fevral
Sumqayıt - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 1:2
Təhsil RİM (Sumqayıt) - Gənclik-95 (Sumqayıt) 7:1
15-ci tur
9-10 fevral
Sumqayıt - Təhsil RİM 6:1
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Gənclik-95 1:2
16-cı tur
24 fevral
Təhsil RİM - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 1:2
Gənclik-95 - Sumqayıt 1:4
Xal durumu: Sumqayıt – 45, UGİŞM-2 (Sumqayıt) – 38, Təhsil RİM – 36, Gənclik-95 – 33.
Bombardirlər: Emin Süleymanov (Sumqayıt) – 55, Fəqan Məmmədov (Gənclik-95) – 26.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Nabran 2:4
Təhsil RİM (Sumqayıt) - UGİM (Siyəzən) 1:4

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Mingəçevir zonası
3-cü dövrə
15-ci tur
23 fevral
UGİM-Top-Qapı (Bərdə) - UGİM-Ulduz (Mingəçevir) 5:0
UGİM (Mingəçevir) - UGİM (Ağdam) 7:1
16-cı tur
24 fevral
UGİM-Ulduz - UGİM (Ağdam) 2:0
UGİM-Top-Qapı - UGİM (Mingəçevir) 2:5
17-ci tur
2-3 mart
UGİM (Mingəçevir) - UGİM-Ulduz 6:2
UGİM (Ağdam) - UGİM-Top-Qapı 0:4
Xal durumu: UGİM (Mingəçevir) – 41, UGİM-Top-Qapı – 37, UGİM (Ağdam) – 26, UGİM-Ulduz – 22.
Bombardirlər: Məhəmməd Mustafayev (UGİM, Mingəçevir) - 46, İlham Rüstəmli (UGİM, Ağdam) - 45, Vasif Əliyev (UGİM-Top-Qapı) – 35.

Qax zonası
4-cü dövrə
16-cı tur
9 fevral
3 saylı məktəb (Şəki) - Daşqın (Zaqatala) 1:2
Lokomotiv Balakən - UGİM (Qax) 0:1
17-ci tur
16 fevral
Lokomotiv Balakən - 3 saylı məktəb 1:1
UGİM (Qax) - Daşqın 0:1
18-ci tur
23 fevral
3 saylı məktəb - UGİM (Qax) 0:1
Daşqın - Lokomotiv Balakən 2:1
Xal durumu: Daşqın – 45, UGİM (Qax) – 32, Lokomotiv Balakən – 22, 3 saylı məktəb – 19.
Bombardirlər: Tunar Əliyev (Daşqın) - 18, Bayram Bayramov (UGİM, Qax), Renat Əliyev (Daşqın) – 15.

Qəbələ zonası
4-cü dövrə
14-cü tur
9 fevral
UGİM (Qəbələ) - Qəbələ 3:10
UGİM Rabitəçi (Yevlax) - UGİM (Yevlax) 3:7
15-ci tur
16 fevral
UGİM Rabitəçi - UGİM (Qəbələ) 0:3
UGİM (Yevlax) - Qəbələ 0:7
16-cı tur
23 fevral
UGİM (Qəbələ) - UGİM (Yevlax) 2:3
Qəbələ - UGİM Rabitəçi 11:0
Xal durumu: Qəbələ - 48, UGİM (Qəbələ), UGİM (Yevlax) – 24, UGİM Rabitəçi – 19.

Pley-off
İlk oyunlar
9 mart
UGİM (Qax) - UGİM-Top-Qapı 0:4
Daşqın - UGİM (Qəbələ) 5:2
Şərh yaz
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent
Код:
Şifrə görsənmirsə yenilə
Введите код:

Son xəbərlər
19-07-2019, 13:46 10 idman növündə 122 idmançı 19-07-2019, 13:43 Kənan Hənifəyev bu dəfə Tulaya səfərin anonsunu verdi 19-07-2019, 13:39 Nazim Süleymanov və tərəfdarları deputatlarla görüşdü 19-07-2019, 13:37 Sabiq “Everton”lu “Qarabağ”ın qol ümidi oldu 19-07-2019, 13:34 Stuxlik “Olimpiakos”un oyununa təyinat aldı 19-07-2019, 13:29 Gerye növbəti dəfə diqqəti çəkdi 19-07-2019, 13:19 “Partizani” getdi, “Dandolk” gəlsin! 19-07-2019, 13:16 Qurban Qurbanov Ayltonla Geryeni müqayisə etmək istəmədi 18-07-2019, 17:41 "Sperantsa" mətbuat katibini Bakıya gətirməyib 18-07-2019, 17:39 “Biz axmaq deyilik ki, meydanı sulayaq” 18-07-2019, 17:37 Bordini istənilən hesablı qələbə qane edəcək 18-07-2019, 17:33 “Qəbələ” vətənə qələbə ilə dönür 18-07-2019, 17:30 “Qəbələ”nin futbolçusu Çexiya klubunda 18-07-2019, 17:28 Sezar “Keşlə”də icarə əsasında oynayacaq 18-07-2019, 17:26 “Sumqayıt”a Türkiyədə Ukrayna və Rusiyadan futbolçular qoşulacaq 18-07-2019, 17:22 Yurçeviç hesabat verib? 18-07-2019, 17:19 Papure: “Sabah sizə göstərəcəm!” 18-07-2019, 17:13 “Səbail” möcüzə axtarışında, “Neftçi” üçün formal oyun 17-07-2019, 15:43 Mirabdulla səfərdə qələbə qazanacaqlarına inanır 17-07-2019, 15:40 “Səbail” bu gün yola düşür 17-07-2019, 15:35 Azər Bağırov “Turan Tovuz”u çalışdıracaq 17-07-2019, 15:33 Gerye “Qarabağ”ı aldatdı 17-07-2019, 15:30 “İmarət”lə “Qarabağ Ordu”nun hərəsində 500 nəfər olacaq 17-07-2019, 15:29 “Qarabağ” “Partizani”ni “Dalğa”da boğa biləcəkmi? 17-07-2019, 15:27 Albaniyadan nə azarkeş gəlir, nə də jurnalist 17-07-2019, 15:25 Lerda “Qarabağ”ın büdcəsini açıqladı 17-07-2019, 15:20 “Qarabağ”da mərakeşli müdafiəçi 17-07-2019, 15:18 “Zirə”nin həkimi Samir Abasova görə istefa verdi 17-07-2019, 15:16 Bezotosnı Ukrayna mətbuatına danışdı 17-07-2019, 15:14 “Zirə”dən növbəti transferlər 17-07-2019, 15:07 Pərdisin keçidi yubanır, Sezar da gəlir 17-07-2019, 15:02 “Sabah” Sumqayıtdan qalib döndü 17-07-2019, 10:06 Həftənin idman proqramı 17-07-2019, 10:01 “Sumqayıt 70”dən yubiley hədiyyəsi 17-07-2019, 09:59 “Neftçi” – “Sperantsa”: hakimlər açıqlandı, biletlər satışa çıxarıldı 17-07-2019, 09:56 "Forza Neftçi" bu gün Bakıya çatacaq 17-07-2019, 09:54 Emil Balayev qol buraxmadı, rəmzi komandaya düşdü 17-07-2019, 09:52 “Dauqavpils” Əli Şirinovu rənglərinə bağladı 17-07-2019, 09:47 Stankoviç Kişinyovda oynamadığına görə üzgündü 17-07-2019, 09:43 Yığmanın heyəti açıqlandı 17-07-2019, 09:42 AÇ üçün rekord müraciət 15-07-2019, 14:37 PFL yeni mövsümə yenilənmiş Əsasnamə ilə başlayacaq 15-07-2019, 14:35 Çimərlik futbolu üzrə yığmanın üzvlərinə danışmaq qadağası qoyulub 15-07-2019, 14:32 Kamran Quliyev legioner transferini istisna etmədi 15-07-2019, 14:28 “Neftçi” işinin öhdəsindən gəldi 15-07-2019, 14:26 Vidadi Rzayev “Səbail”in də şansının olduğunu düşünür 15-07-2019, 14:24 Ramil “Dinamo”nun heyətində rəsmi oyuna çıxdı 15-07-2019, 14:21 Ağabala dubl edəcəyini gözləmirmiş 15-07-2019, 14:18 “Sevindirici haldı ki, Kişinyova hər iki gəlişim uğurlu alınıb” 15-07-2019, 14:15 Yaşıllığa bürünən, dəbdəbədən uzaq Kişinyov... 15-07-2019, 14:13 Proqrama pul tapmadız? 15-07-2019, 14:11 Mövqeyimiz dəyişmədi 15-07-2019, 14:07 Transfer dosyesi 15-07-2019, 14:04 Rəşid Mahmudov Moskvada Peleni canlı izləyib 13-07-2019, 15:35 Voleybol yığmamız Bolqarıstana yollandı 13-07-2019, 15:28 Nazim Babayev bayrağımızı dalğalandırdığı üçün qürur hissi keçirir 13-07-2019, 15:23 Nikola Yurçeviçin məzuniyyəti bitdi Bütün xəbərlər
Ən çox oxunanlar